Sam neprežíva najšťastnejšiu etapu svojho života. Príchodom nového roka sa rozchádza s priateľom a na lekárskej fakulte nemá ukončenú skúšku z kriminológie. Aby aspoň trochu pozabudla na svoje problémy, prijíma pozvanie na malú silvestrovskú párty do bytu kamaráta Marka. Dobrá nálada upadá upozornením ľudí prostredníctvom TV správ, aby neopúšťali svoje príbytky a nikoho nevpúšťali dnu. Svetom sa začína za pomoci sociálnej siete "RedRoom" šíriť nákaza, ktorá zapríčiňuje samovraždy a fyzické útoky. A nik pred ňou nie je v bezpečí. (*CARNIFEX*)

Campbell

Nuda. To je jediné co můžu napsat. Film začíná neskutečně špatně a snaží se hrát si s postavami. ALE, každá postava mi byla nepříjemná a otravná, takže strávit s nima 90 minut mě spíše vadilo. A hlavně prvních 50 minut bylo ubíjejících. Při tom některé scény měli potenciál, třeba scéna kde jeden z kluků slyší zvuky. Ale tyhle scény rychle upadnou díky nulové atmosféře. Krve je tu sice dost a posledních 10 minut je celkem solidních ale jinak je to pro mě nuda o ničem. Další šlápnutí vedle od Archibalda. ()

S.Quentin QUALE

Antisocial je snaživým horůrkem s docela zajímavým námětem, který mi však přišel scénáristicky nevyzrálý se spoustou hloupostí a pitomostí v chování postav. Ty jsou samy o sobě načárané tak přímočaře, že divák nemá problém vyčíst jejich chování, což filmu na kreditu taky příliš nepřidá. Mně osobně film připomněl spíše tuhle záležitost, která mi sedla mnohem víc. I přes to si myslím, že Cody Calahan v sobě kousek toho talentu mít bude, takže nebude od věci ho po očku sledovat. 50% ()

misterz

Námet celkom fajn a hlavne aktuálny. Je zaujímavé ako to dobre vypáli, keď sa zoberie nejaký problém, ktorý sa následne filmovo spracuje úplne bez okolkov, ako keby ste išli robiť operáciu mozgu s mechanickým cestárskym kladivom - úplne doslovne. Zožierajú vás sociálne siete? Šíria sa ako rakovina?.... No nech sa páči, natočí sa o tom film. Len škoda, že scenár mohol túto myšlienku trochu lepšie prehĺbiť a pretvoriť ju do zmysluplnejšieho scenára. Tiež by som pridal na napätí a zlepšil hororové prvky. Takto sa síce miestami atmosféra vydarila, no rozhodne to v tomto smere malo naviac. Priemer. 60/100 ()

Morholt

Nakaženým všemožnými viry a zombíkům už odzvonilo a proto je pro mě pořád záhadou, jak mohou zámořské produkce stále a dokolečka chrlit jeden podobný produkt za druhým rok co rok. V rámci žánru se tak může vyloženě prosadit jen něco, co má buď hodně zajímavé obsazení a zkušeného režiséra, nebo nějaká pecka s neotřelým námětem i zpracováním. Antisocial to první rozhodně nemá. Herci jsou do jedno strašně špatní. Tím druhým disponuje z části. Zpracování je strašné, akce či masky céčkové, ačkoliv atmosféricky se občas zablýsklo na lepší časy a závěr s "léčbou" celkem ušel. Ovšem nápad, nápad ten mě zaujal. SPOILER Že jsou sociální sítě globální zlo víme, ale nepamatuji si, že by je někdo použil jako zdroj nákazy. To se mi líbilo a za to dam 10% ()

*CARNIFEX*

Sam neprežíva najšťastnejšiu etapu svojho života. Príchodom nového roka sa rozchádza s priateľom, na lekárskej fakulte nemá ukončenú skúšku s kriminológie. Aby aspoň trochu pozabudla na svoje problémy, príma pozvanie na malú silvestrovskú párty do bytu kamaráta Marka. Dobrá nálada upadá upozornením ľudí prostredníctvom TV správ, aby neopúšťali svoje príbytky a nikoho nevpúšťali dnu. Svetom sa začína za pomoci sociálnej siete "RedRoom" šíriť nákaza, ktorá zapríčiňuje samovraždy a fyzické útoky. Nikto nie je v bezpečí. Snímok kopírujúci myšlienku "známeho" hororu "Puls". Pár momentov zaujalo, no úrodu tento "traktor" zberať nebude. Divák sa nestretne "ani" s výnimočným gore, "ani" výnimočnou atmosférou. Ostalo len pri dobrom nápade, ktorý sa rovnako "prepadol", ako jeho spomínaný predchodca. Slabší priemer - 45% ()