Dva bratři Jacob (Anton Yelchin) a Buddy (Chris Marquette) přijdou o svého otce. Oba kluci jsou tak záhy odkázáni sami na sebe. Zatímco mladší Jacob hraje na housle, starší se musí o něj postarat, nejdříve však pomstí smrt svého otce. Dostane totiž od místního bosse fotografii muže, který údajně jejich otce zabil. O patnáct let později, v době, kdy Jacob již bydlí ve městě a Buddy zůstal na mexické vesnici, je Jacob pozván zpět domů. Pomalu tak odhaluje podivnou minulost, která je připravila o otce, a praktiky místního bosse Juliuse (Vincent D´Onofrio). (Terva)

solisoli

Táto pomätená priehľadná nostalgická fraška mala byť kriminálnym príbehom. Húpalo sa to v nevedomosti akýchsi prejavov na hranici pochybností. Otrasné herecké prejavy, réžia zlyhala temer v každej kapitole. Možno kostýmy, prostredie, to však je málo k tomu ostatnému. Sled vrážd šerifovia len monitorovali a pozorne sledovali podľa pokynov jedného akože bossa. Nikto tu nevyšetroval nič, pretože kriminalisti boli asi niekde na celozávodnej dovolenej. Potom to celé mohlo prebiehať a vypadať len tak, ako nesúrodá predvídateľná paródia dobra a zla. Koniec bol samotným vrcholným fiaskom čo už bolo bodkou za všetko doterajšie. ()

CHYREN

Těžko se popisuje film, který nudí puberťáky. Který je frustruje a může zasáhnout jejich nejnitěrnější stíny hluboko v srdci i paměti. Film, který je půvabný ve stylu vyprávění. Film, který je prostý a jehož scény zdobí naprosto úchvatná hudba i v titulcích. Scény i herecké výkony nevšedních rozměrů a velmi..velmi komorní kulisy. Dialogy jsou vycizelované do posledního detailu a všechno je nenásilně uvěřitelné i brutalita, která nestříká z plátna monitoru. Jen v náznacích dokresluje symboliku děje. Chris Marquette odvádí výkon, který je daleko za hranicí možností našich současných herců. María Valverde je okouzlující mladá dáma, která by si zasloužila pořádnej nášup z Hollywoodu. Kdyby si někdo ještě pohrál víc s pointou, dám bez váhání 5 hvězd. Za mne 4+. ()

Hepy13

Z názvu jsem čekal že půjde o nějakého pochroumaného poníka, kterého budou někde tam u Mexika na farmě dávat postupně dohromady :-) Místo koní je tu drama, a dva bratři, z nichž jeden je psychicky trochu labilní a druhý zabije nesprávnou osobu. Pomalé tempo, zajímavé prostředí a celkově koukatelné, ale nic nového pod sluncem. ()

Ashar

Z práce do práce, výchova dětí občas i do kostela a najednou čučím na tento snímek a říkám si, ti amíci jsou ale pěkně pošahaní! Vincek, zvaný Julius zblbne malýho kluka a vychová z něj psychouše zralýho na léčebnu a jeho bratr místo, aby se věnoval fidlání na gajgle, což mu skvěle šlo, vezme kvér, nechá svou skoroženu doma a zachraňuje svého psychonablblýho bratra. Vydržel jsem na to čučet až do konce, byl jsem zvědav, jak se ti psychopistolníčci porovnají. ()

peetriss

Hutná gangsterka kladoucí důraz na psychologickou notu, bohužel však nepříliš umně. Základním problémem je děj, který působí nekonzistentně až zmateně a slabé herecké obsazení. Samotný fakt, že se v jinak až příliš pomalém tempu a impotentní schopnosti vtáhnout diváka do dění či psychologie postav, objeví dvě tři zajímavé scény, nedokáže žádný film pozvednout na vyšší úroveň. ()

• Natáčelo se v americkém státě Kalifornie v lokacích Death Valley a Victorville. (Terva)