Ambiciózna televízna reportérka Meghan Milesová túži pracovať ako moderátorka spravodajstva, ale pohovor na vysnenú prácu jej nevyjde a televízia si vyberie iného kandidáta. Keď ju večer bez slova opustí aj jej priateľ, rozhodne sa vyraziť do mesta za zábavou a zabudnúť na všetky starosti. Celú noc prehýri s neznámym atraktívnym mužom. Na svoje veľké prekvapenie sa Meg ráno prebudí v cudzom byte a v neznámej štvrti Los Angeles. Zrazu dostane správu od svojho agenta, že prácu v prestížnej televíznej stanici predsa len získala, musí sa však ešte raz dostaviť na pohovor. Ako sa však vymotá z nebezpečnej lokality na okraji Los Angeles bez auta, preukazu totožnosti a peňazí, ktoré v noci stratila, ba dokonca aj bez mobilu, ktorý si zabudla v cudzom byte? V strašnom strese uviazne v uličke drogových dílerov a prostitútok. Akoby to nestačilo, v pätách má políciu. A za osem hodín ju na druhom konci veľkomesta čaká najzásadnejší pohovor jej kariéry, ktorý jej môže splniť životný sen - stať sa moderátorkou spravodajstva prestížnej televíznej stanice! (TV JOJ)

Jara.Cimrman.jr

Ani chvilku mne nenudilo dívat se na to, kterak se ta "kráva ze zpráv" potácí hoďku a půl v přiléhavých žlutých šatečkách z průšvihu do průšvihu. Ne, že by mě to nějak mimořádně rozesmálo, ale Elizabeth Banks to zvládla s grácií a měla i štěstí, že ji podpořilo vynikající nesourodé duo policistů či sarkastický pilot vrtulníku. Do učebnic komedie se Ulička hanby rozhodně nedostane, ale jako tip na pohodově strávený večer ji mohu v klidu doporučit všem, kteří by si dokázali reportérku Meghan Milesovou splést s lehkou děvou. ()

claudel

Po patnácti minutách jsem sám sobě nadával, co jsem to zase vybral za americkou pičovinu. Naštěstí, když se hlavní zápletka rozjela, docela jsem se bavil a několikrát se od srdce zasmál. Konec bylo zase tradiční "made in USA", ale celkový dojem pozitivní. Kdo by s Elisabeth aspoň na chvilku nesoucítil... ()

neo93

Velmi dobrá oddechová zábava na večer, odpoledne nebo kdykoli, kdy chcete naprosto vypnout. Celý film stojí na prosté a jednoduché zápletce. Jak to může asi vypadat, když se jedna blondýna, v přiléhavých a krátkých šatech, bez peněz, mobilu, dokladů či dalších potřebných věcí potuluje po Los Angeles? Přesně tak, jak je očividné. Všichni okolo ji považují za prostitutku. A na tomto motivu, je založen celý snímek. Ne, že by to byla kdovíjak skvělá podívaná, ale v rámci podobně laděných komedií docela slušný film, který je dobře natočený a i dokonce zahraný od Elizabeth Banks. Příliš krát jsem se tedy nezasmál, ale rozhodně jsem se nenudil a především jsem si výborně odpočinul. ()

Saintmalins

Elizabeth mám rád. Ale kdo má vydržet se celý film držet za hlavu nebo si kousat nehty, protože ani jednomu z těch lidí neumí vysvětlit, co se stalo. A nejvíc jsem trpěl při rozhovoru s policií. Buď ji nenechají domluvit a nebo se ona snaží říct něco, co se dá vyložit více způsoby. Jo, chápu, že bez toho by to nebylo napínavé, ale PANE BOŽE. Lidi ve filmech jsou vážně stupidní. ()

sedm.1

Rozhodně a zásadně jedno velké NE! Sympatická a především velmi, velmi pohledná a sexy Elizabeth Banks v jedné z nejslabších komedií, co jsem za poslední roky viděl. Ono už jen celý tento film nazývat komedií není v podstatě ale úplně dobře, neboť těch pár rádoby úsměvných momentů stejně vyznívá spíš trapně než humorně a zbytek se o to ani radši nepokouší, což je ve výsledku ale jen dobře. Zápletka se každopádně pohybuje hodně za hranicí totální, ale opravdu totální naivnosti, a tím pádem i značné nesoudnosti, po většinu času jsem se musel držet, abych ústřední postavě nezačal nadávat do ženských genitálií, ovšem ono se jako retardi chovali prakticky všichni, za což pak ale může především scénárista, který tu vymýšlel takové scény a dialogy, že toho člověka by už u filmu neměli nechat sbírat ani odpadky, to byla čirá zoufalost a drzost vůči divákům zároveň. Mě na této podívané zkrátka nepřišlo vůbec, vůbec nic pozitivního, tedy vyjma pohledu na Elizabeth, jinak je to ale fakt trestuhodně nezábavný průser, bez sebemenší špetky snesitelnosti. Nevtipný, hloupý, nudný, toto vážně nelze doporučit opravdu nikomu. ()

• Když Megan (Elizabeth Banks) krade kolo a mluví s chlapcem, má v jednom záběru ve vlasech listí, ale v dalším už ne. (Tirny12)
  • Když si Megan (Elizabeth Banks) v salonu krásy obleče bílý plášť, je nejdříve rozepnutý. V dalším je zapnutý, v následujícím zase rozepnutý. (Lenn999)