Seriál sleduje skupinu hasičského záchranného sboru v jižní Kalifornii. Jsou to hrdinové, kteří zvládli nejnáročnější situace. Odborníci, kteří spolupracují, koordinují a iniciují odvážné záchrany v nejnebezpečnějších místech. Vždy jsou si vědomi tvrdé reality, že se jeden z nich nemusí vrátit živý. (mzss1)

Wacoslav1

Chudák Dolph je mi ho líto do čeho to vlezl, ale kdo chce kam... Nicméně ani tak jsem si nemyslel, že ho uvidím na starý kolena až natolik senilnět, že si bude hrát na Miče Bjůkenena v hasičských hadrech. Tohle je vážně špatnej vtip. Už ta znělka je totálně wtf i když aspoň se celkem povedla ta písnička k ní, ale říkám si dobrý třeba to bude aspoň zvrácená zábava a vono hovno. Je to prostě jenom strašně špatný, ale nikoliv zábavný. Všichni to hrajou z hrozně vážnejma ksichtama. Nemluvě o technický stránce která je katastrofální. Stačila mi ta úvodní záchranná akce neuvěřitelně nudná a sterilně natočená. Prostě jenom všude šlehaj digitální plameny a mezi nima zmateně pobíhá banda kokotů tvářících se jakoby vyděšeně. Lundgren se tý akce ani nezúčastní jenom sedí ve vrtulníku a utěšuje nějakou hysterku. No zvládl jsem 2 epizody a vzdávám to. Nemám totiž srdce tomu dát odpad, když je tam Dolph a proto bude záhodno v tom raději nepokračovat.10% ()

Spooner

Doplh Lundgren zamířil do bedny a vyšlápnul si rovnou Pobřežní hlídku! Bohužel si k tomu přivzal i stejného tvůrce, který však od dob dobrodružství Mitche Buchannona asi neviděl ani jeden nový seriál a celé je to ještě o řád debilnější, než jeho nejslavnější seriál. Rozhodně není žádným překvapením, že SAF3 patří mezi ty nejhorší výplody současné americké tvorby. Překvapením ale je, že nefunguje ani v té linii zvrácené zábavy jako nedávné Sharknado a obávám se, že ani ta basa piv by příliš nepomohla. Je to prostě totálně nudná a po řemeslné stránce naprosto otřesná břečka, která vám jen bolestivě připomene skutečnost, že devadesátá léta v televizi rozhodně nebyla tak boží, jak se nám snaží namluvit naše zrádná nostalgie. ()