Star Wars Rebeli

• Česko Star Wars Povstalci (viac)
USA, (2014–2018), 27 h 30 min (Minutáž: 22–44 min)

Hudba:

Kevin Kiner

Vanessa Marshall, Tim Curry, Freddie Prinze Jr., David Oyelowo, Steve Blum, Greg Ellis, Taylor Gray, Jason Isaacs, Billy Dee Williams, James Arnold Taylor (viac)

Seriál plný akce je zasazen mezi Epizodu III a IV, do období, jež se na obrazovkách doposud neobjevilo. Star Wars Povstalci začíná ve chvíli, kdy Impérium pevně svírá Galaxii ve svých rukou a loví zbývající rytíře Jedi. V této chvíli se proti Impériu začne formovat povstalecká Aliance... (oficiálny text distribútora)

Naty94

90% seriálu je jen výplň. Epizody jsou naprosto předvídatelné a bohužel nebyl podle mě vůbec využit plný potenciál, jaký seriál měl. Postavy jsou nevýrazné. Všechno zachraňují díly s Ahsokou, které ovšem opravdu stojí za to. Je třeba počítat s tím, že cílová skupina jsou děti. ()

michal1988

Lepší díly střídají ty horší. Ze začátku to bylo docela utrpení, bylo to vyloženě pro děti, ale druhá série je přece jen byla o dost lepší a proto dávám o hvězdu navíc. Líbí se mi zakomponování postav z Clone Wars (Rex, Ahsoka, Maul, Hondo..) Ocenil bych, kdyby se v seriálu objevily ještě postavy námezdních lovců jako třeba Cad Bane. Jinak se mi líbí vývoj postav, kdy Kanan z nedostudovaného Jedie nabude na zkušenostech a také se zlepší v boji, Ezra, který je na sílu extrémně citlivý a jeho náklonnost k temné straně je rozhodně oživením. Zbytek posádky je tam spíše do počtu a díly, které se točí kolem zbytku patří mezi průměr. Vyvrcholení série bylo určitě velmi dobré a navnadilo mě na další sérii, která snad bude i pojítkem mezi plánovaným Rogue One. ()

Martin29

Star Wars mě nevadí, ale tohle mě příjde moc dětské a místy naivní. Viděl jsem několik dílů na Disney Channel,ale , že bych byl z toho nějak odvázaný to ne. Daleko lepší jsou jak filmy tak animák Klonové Války.Nejsympatičjěší postava mě tam příjde pouze Sabine. ()

ondra1510

Musím říct že přes všechny negativní reakce na SW rebels jsem zkouknul obě dvě série a jako velký fanoušek star wars jsem byl překvapen. Ano některé díly jsou poněkud slabší a trochu i někdy nudné ale naopak jich je spousta vynikajících! Třeba u posledních dvou epizodách druhé série jsem byl napnutej skoro jako když (SPOILER) v epizodě VII zabili Hana Sola... Jenom ještě musím říct že 1. série mě přišla lepší než druhá, ve druhé mi přišlo že několik dílů bylo zbytečných ale dalo se to zvládnout... Pro fanouška star wars podle mě nutnost!! ()

hoverlord

Po zhlédnutí celých CloneWars, na které mám velmi kladný názor (80%), jsem byl naprosto znechucen, když Disney rozpustilo rozpracované projekty, mezi nimiž bylo i SW Clone Wars, jemuž se naštěstí dostalo pár dílů ukončujících a vysvětlujících pár zbylých otázek, načež navázalo tímto seriálem, který se mi od začátku nelíbil. Animace jako Clone Wars, ale "trochu jiná", postavy nové a nicneříkající (jsem si vědom, že se v sérii objevují i známé postavy) a celková atmosféra mi přišla "jako Clone Wars, ale TROCHU JINÁ", s čímž jsem měl největší problém. Musím ale říct, že po dvou letech (beží tuším třetí série) jsem dal seriálu šanci a není to tak špatné. Asi jen bylo potřeba vychladnout a otřepat se z toho, že Disney je novým vlastníkem. Jsou ale věci, které neodpustím, viz. Světelná Párátka a to, že červené krystaly už nejsou synteticky vyrobeny. Uvidíme, jak se bude vyvíjet dál, zatím mám za sebou pouze dva díly. 60% ()

padina

Jákl je Jedi! :-) Škoda, že je to animák. Ale i tak má svoje SW kouzlo. Jen z čistě osobního hlediska, kdyby se vyškrtaly vycpávkové díly a obsadili se živí herci, mohl by z toho být i celkem slušný film. Kenana by samozřejmě musel hrát Petr Jákl ml. ()

Nubligo

doporučuji všem vydržet více dílů, ze začátku seriál působí trochu nezáživně, ale od posledních dílů první série jde nahoru, 2.série již kvalitou dorovnává skvělé SW:Clone Wars.. 90%, 5hvězd ()

SebastianB

Takmer povinnosť pre fanúšika Star Wars.Niektoré diely(hlavne prvé) sú zriedkavo pre deti pretože seriál tak mal byť najprv mierený.Mne to osobne vôbec nevadí pretože aj z toho ohľadu sa dozvedáme veľa nových vecí.Obdobie medzi dielmi 3 a 4 ma vždy zaujímalo a po tomto seriáli a ešte Star Wars filme Rogue one o ňom viem veľa.Seriál je úplná bomba pre káždeho od prvej série.Prvé diely nemusia byť pre každého ale mne sa páčia aj tak. ()

Darthorias

Ked som videl reklamu na Disney channel pred par rokmi , že začne dalsí serial o Star Wars tak som ani nevedel či ho mam vôbec pozerať alebo nie , serial Clone wars ma nikdy velmi nelákal vlastne ako celé Star Wars universe . Nejakú dobu trvalo než som si k tomuto našiel cestu a aj zálubu rozhodol som sa že si zo Star Wars pozriem všetko čo vyjde a tak som skončil aj pri serialy Rebels. Čo môžete od Rebels očakávať ? No predovšetkým neočakávajte vela súbojov zo svetelnými mečmi vo väčšine uvydíte len klasicke odražanie lasérov a infiltrácie na nepriatelské miesta a pracovanie hlavne v "tieni" , ked už ale dojde na ten klasický boj 1 v 1 z mečmi tak v mnohých prípadoch ide o veľmi dobré súboje i ked ich nieje vela stojí zato ich vydieť . Vydíme ako vlastne rebelia začala ako začala strádať, v jednom momente bola aj takmer rozdrvená no ani zdaleka neskončila. Uvydíme návrat niekolko klúčových postách zo serialu Clone wars . Nové možnosti ako vlastne sila funguje a že Jediovia alebo Sithovia niesu ani zdaleka jediný kto može silu používať . A potom tu mamé koniec ktorý nebol až tak dokonalý ako bi sme asi chceli no ja sám musím uznať , že mne osobne sa velmi páčil nuž ale ked som sa spätne zamislel zostalo vela nezodpovedených otázok ktoré ostali po Clone wars a skvor než abi serial Rebels tieto otázky zodpovedel len ích viac pridal . Z toho môžme aj očakávať že časom dostaneme další serál ktorý sa bude pravdepodobne tentokrát dejovo odohrávať medzi filmamy 6 a 7 čiže Návrat Jediho a Sila sa prebúdza. Za mňa hodnotím Rebels na 75 % ()

ogy86

Po seriálu The Clone Wars, který se mi líbil, jsem se Rebels, o nichž jsem slyšel, že jsou pro mladší publikum, trochu bál. Nakonec jsem se k tomu odhodlal a vůbec nelituji. Po první rozjezdové sezóně seriál našel svou tvář a byť samozřejmě měl i slabší epizody, vnesl do historie povstání spoustu epických momentů. Pokud by se celý seriál alespoň přibližoval kvalitě posledních několika epizod, tak bych dokonce neměl problém dát pět hvězdiček. Epizoda A World Between Worlds pro mě byla dokonce jedním z nejsilnějších zážitků v celém Star Wars Universu. ()

MrInk0gnit0

Pořád nechápu, proč na seriál tolik lidí nadává. Příjemná podívaná, dobré a zajímavě napsané postavy (s nejedním vývojem!!!!), které přirostli k srdci, místy slabší, ale mělo to svoje momenty, které se vyrovnávaly ikonickým momentům z originální a prequelové trilogie. Star Wars jak má být. May the force be with you. ()

Ivy_9

V počátku jsem se dívala s mírnou nechutí.. zajímalo mě, kam se bude vyvíjet příběh Ahsoky. Teď? Nelituji, že jsem vše viděla. ()

SoulAsAGem

V porovnání s klonovými válkami slabší, ale zase se zde obeznámíme s postavami, které vidíme v populárnějším hraném seriálu Ahsoka, která mi ale bohužel také přišla slabá, možná je to zkrátka méně zajímavými charaktery.. Aspoň pro mě. Nicméně za zhlédnutí to určitě stojí. Seriál má pár velmi silných okamžiků, nejsilnější například shledání Vadera s Ahsokou. Poslední dvě série mě bavily. ()

Příštím Star Wars filmem bude Mandalorian & Grogu

Příštím Star Wars filmem bude Mandalorian & Grogu

09.01.2024

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

24.10.2021

Studio Disney se naplno začalo soustředit na produkci nových hraných Star Wars seriálů, jež zatím alespoň u fanoušků sbírají daleko lepší ohlasy jak ty filmové. Po Mandalorianovi tak už letos o… (viac)

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

14.07.2020

Streamovací služba Disney+ si objednala nový animovaný seriál od společnosti Lucasfilm. Novinka The Bad Batch bude vycházet z animovaných Klonových válek a bude vyprávět o titulní skupině klonových… (viac)