Casey Anthonyová byla obžalovaná z vraždy své dvouleté dcery. Navzdory důkazům však byla prohlášena za nevinnou. V tomto skutečném příběhu, který otřásl Amerikou, obžaloba stavěla na nepřímých důkazech, hlavně na nepochopitelném chování matky v době, než oznámila policii, že svou dceru Caylee postrádá. Děsivě pravdivý příběh, který je vyprávěný z pohledu prokurátora Jeffa Ashtona, přibližuje detaily vyšetřování a odhaluje zákulisní informace z příprav na soudní přelíčení. Soud trval šest týdnů a na jeho konci zazněl verdikt, který odsoudila jak veřejnost, tak média. Casey Anthonyová dle poroty svou dceru nezabila. (HBO Europe)

Antaeus

Klobúk dolu. Málokedy režisér zvládne podať rozporuplnú udalosť naozaj vyvážene. Príbeh je síce podaný z pohľadu žaloby, no i tak sa snaží balansovať na hrane, aby si názor utvoril každý divák sám. Rejžo je ale amík a tak sem-tam trošičku dá predsa len najavo, že jeho názor na vec sa zas tak nelíši od názoru davu. Ja som bol ale spokojný. Na TV film slušne natočené, nenudí to a vďaka snahe o zachovanie relatívnej objektivity (obžaloba nemala ani jediný priamy dôkaz. O vine bola jednoducho presvedčená) som ochotný pridať ku trom ešte jednu navyše. ()

Malarkey

Tři hvězdy jsou v tomto případě vlastně hodně slušný hodnocení na to, že se jedná o vysloveně kecací film. Případ Casey Anthony nicméně dokazuje, že i jasné důkazy a argumenty nejsou vždycky jistotou výhry pravdy na tomto světě. O to víc jsem se ubezpečil v tom, že jistý si nemůžu být nikdy...ničím. ()

JimDeNiro

Přiznám se, že se mi do filmu moc nechtělo, a to z důvodu, že nemusím někdejší vyčpělou hvězdu Roba Lowea (i když uznám, že tady mi nevadil a vcelku jsem s ním byl spokojen) a celkově mě nic neříkají rádoby TV filmy. A musím uznat, že na TV film to opravdu nebylo špatné, i když od začátku byl jasný výsledek, tak film dokázal udržet moji pozornost až do samotného konce. Příjemná stopáž, solidní režie, určitě stojí se na film podívat. 60% ()

Saxos

Film který jasně dokazuje, že přiznání rozhodně není polehčující okolností. Zatloukat, zatloukat a zatloukat. Soudní proces vedený soudcem, posuzovaný a rozhodovaný porotou může dopadnout i takto. Účastnit se soudu, jako porotce, byl by můj výrok vinná. Víc jak měsíc nenahlásit pohřešování dítěte je fakt nesmysl. A ještě bych trochu šlapal po celé rodině, že jim Caylee moc nechyběla. Angloamerické právo a soudnictví je od našeho hodně rozdílné. Na TV film slušné. ()

Fiftis

Snímku som si pozrel len kvôli mojej obľúbenej a sexi Elizabeth Mitchell a bolo to v skutku utrpenie. Veľmi slabá snímka, ktorá neponúka vlastne vôbec nič. Herci sa veľmi nepredviedli a o nejakých hereckých výkonoch sa nedá ani polemizovať. (Okrem Elizabeth). Na hudbu si už absolútne neviem spomenúť a to tempo bolo neskutočne vlečúce. Aj dialógy boli absolútne nezáživné a celkovo scenár a príbeh boli jedno veľké sklamanie. Neviem čomu to pripisovať, ale ja som sa len a len nudil. Nenapadá ma jediná skupina divákov, ktorá by túto snímku ocenila. Režiséra tohto slabého filmu veľmi nepoznám, ale myslím že si jeho meno radšej zapamätám, aby som jeho ostatné snímky bral už s rezervou. Neviem čo by tejto snímke prospelo najviac a či existuje niečo, čo by túto snímku pozdvihlo až na príjemný priemer. ()

• Natáčelo se v kanadské provincii Manitoba v lokalitě Winnipeg. (Terva)
  • V 69. minutě dabované verze je chyba, když jako datum závěrečných řečí je uvedeno 3.-4. July 2011, ale v českém komentáři zazní 3 a 4 června, přestože July je anglicky červenec. (velkyvezir)