Když se Lucy narodila, její rodiče se nemohli rozhodnout pro jediné křestní jméno, tak se rozhodli dát jí jmen hned několik. Aby se pomstila úředníkovi, který schválil toto rozhodnutí, Lucy, nyní dospělá, se sama stala úřednicí, nedočkavá dát mu za vyučenou. Lucy ale brzy zjistí, že být úředníkem, je těžká práce. Lidé jí nadávají, není moc prostoru pro chyby a výzva čeká za každým rohem. Spolu s dalšími spolupracovníky, jako je flirtující flákač Hasebe nebo plachá Saya, Lucy řídí svou novou kariéru skrze frustrace a radosti plynoucí z pomáhání veřejnosti. (Kingi)

Danken07

Toto je jedno z tých kľudných anime, ktoré ale aj tak ostanu vždy priemerne. Najviac na tomto anime sa mi páčila ta ukľudnujúca atmosféra, ale v ostatných zložkach ako - postavy a príbeh, toto anime zlyháva. Na tomto anime mi však vadila najviac jedna vec, a tou je šéf oddelenia - plyšový zajac, ktorý je neuveriteľne otravný. (hlavne kvôli nemu som dal hodnotenie **) ()

John8

Opravdu velice nudný a poměrně ucouraný počin, s pár vtipy, které se ale věčinou točí kolem velikosti poprsí hlavní protagonistky, stydlivé blondýnky a všeznalého prasáka. Téměř vůbec nevyužívá prostředí a vůbec, když je váš opening zajímavější než obsah dílu, o něčem to vypovídá. Jediné plus je pěkná animace, jinak můžete s klidem vynechat, a opening si najděte online. ()

KiritoSenpai

Dovolím si tu nesouhlasit s tím, co tu píšete. Anime Servant x Service je ve všech směrech plně dostačující a reprezentuje to to, co má. Co se děje týče, mám možná jedinou věc kterou bych to nechtěl přirovnat k slice of life anime, a to je šéf jako králiček, což mi trochu nedává pocit toho, že se mi to může stát v reálu, tak jako by slice of life anime mělo být. Nicméně děj je prostý, možná až tak prostý, že to některé odradí. Já jsem si u tohoto anime nádherně odpočinul a nebyl to ztracený čas, ba naopak, byl to skvělý pohodový čas a přesně to můžete od tohoto anime očekávat, když si přečtete nějaké obsahy. Co se týče postav, kresby, všechno je tak jak má být. Nic extravagantního, nic podprůměrného. Je to přesně takové, jaké si to po prvním dílu člověk představí, a pokud máte náladu a chuť odpočívat, tak je to velmi dobrá volba ^^ ()