Sígři ve výslužbě

(relácia)

Jejich životem je rebelie. Jejich zbraní je vtip. Jejich důchod je šest tisíc korun a MHD mají zdarma. Dohromady je jim šest set padesát let a nic jim není svaté. Sígři vyrážejí do ulic a jejich kapačky jsou plné smíchu! Eva Holubová, skrytá kamera a partička lidí, která odmítá stárnout. Původní belgický formát Benidorm Bastards (vysílaný v řadě zemí) je unikátní kombinací prvků skryté kamery a skečového pořadu. (oficiálny text distribútora)

Wajny13

Poměrně dobrý pořad - některé vtípky jsou opravdu dobré, některé dost trapně - ještě štěstí, že přebývají ty dobré. Na tomto pořadu mě nejvíc "štve" právě paní Holubová (i když mám tuto herečku velmi ráda), její komentáře mi přijdou dost trapné a mimo. Jsem zvědavá na další díly :-) za mě 3* - pobavila jsem se :-) s přibývající mi díly, mi nepřijde až tak dobrý - vtípky se opakují a už se pomalu stávají trapnými 1* ()

zoruska127 odpad!

Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to trapné. Důchodci se tam snaží (sami sebe, nebo ostatní?) přesvědčit, že jsou stejně dobří nebo snad i lepší, než mladá generace. Vtipné? To ani v nejmenším. Korunu tomu nasazuje nepříjemná Holubová, která se dá snést v některých svých rolích, ale jako moderátorka, to už je vážně moc. ()

Patw

Od první po poslední scénku je to česká - nemusím dodávat, že i horší - verze show Betty White "Off Their Rockers". Nemusím dodávat, že Americká verze je rozhodně mnohem lepší, ale tak na české poměry... Plus za odvahu těch "sírů". Jo občas jsem se přistihl s koutky úst nahoře, ale i tak z české verze nemám takoví pocit jako z originálu. Nevím... ()

pleva odpad!

Jak mohl probíhat brainwashing v hnízdě intelektuálů - TV NOVA? Co udělat zase něco vtipného. Jak tady říkáme kopec srandy... Mohli bychom zinscenovat situace, kde budou staří senilové a tím to bude vtipné. A tak se stalo. A uvádí to Eva Holubová, která soudná není již déle a platit účtenky musí. To že "stařec" dělá něco, co je obvyklé v mladším věku nedělá z obvyklé i méně obvyklé činnosti gag a vtip. Polévala mě trapnost celých deset minut, co sem tenhle výblitek vydrželsledovat a byl jsem překvapen gradací nevkusu a hnusu. Jediné co chybí jsou tělní sekrety a plíny, ale jsem si jist, že tam jsou. Odpad i mezi odpadem v TV NOVA. Ale zase se nemusím dívat na TV, protože vím, že mic neuteče a život je hezčí. PS: na NOVĚ jsem nikdy nic ubožejšího neviděl a jedinej větší hnus byly Svazácký a Vébácky agitky za komančů. ()

Bránolog odpad!

Takže...čekal jsem na Kriminálku Miami a řekl si, že to zkusím skouknout, co nám to zase barrandovští umělci připravili za perlu. Čekal jsem sračku, ale že až tolik...Holubovou v tramvaji jsem vůbec nepochopil, její stylizace do nebydláka byla trapná až Bůh bránil a z asi dvaceti skečí jsem se jednou pousmál. Ze studijních důvodů jsem kouknul na jeden díl a stačilo (nadosmrti). ()