Kite

Nikdy nepodceňujte dievča, ktoré už nemá čo ​​stratiť.
Hlavnou hrdinkou filmu Kite je mladá žena Sawa (India Eisley), žijúca v skorumpovanej spoločnosti, kde zločin a gangy terorizujú ulice. Keď sa jej matka a otec, povolaním policajt, stávajú obeťami brutálnej vraždy, začne nemilosrdne prenasledovať muža, ktorý ich zavraždil. S pomocou bývalého partnera svojho otca Karla Akera (Samuel L. Jackson) a tajomného priateľa z jej minulosti (Callan McAuliffe) sa stáva nemilosrdnou dospievajúcou vrahyňou, ktorá sa nezastaví pred ničím, kým nedosiahne svoj cieľ a neodhalí pravdu. (misterz)

Lacike

Jeden z tych pripadov filmov, ktore maju famozny trailer, ale samotny film vôbec nefunguje. Akcne sceny su dost solidne, plne stavnatych gore efektov, ale postavy su hrozne divné. Vôbec nefunguje dramaticka stranka. Cely cas si hovorite WTF? A nie tym zabavnym spôsobom. Pointa zaporaka predvidatelna a Samuel L. Jackson si znova vybral slabu chvilku. Nejak takto by vyzeral Kick-Ass, keby dopadol zle. 4/10. ()

ywo666

Boha, taký premárnený potenciál. Nebudem sa vyjadrovať k originálu. Ten akoby u mňa neexistoval. Preto mi to prišlo neopozerané, drsné, špinavé atmosferické. Nápad fakt že dobrý. Niekoľko scén na jednotku. Film ale totálne zlyháva va akcií, ktorá je nedôverihodná a zle natočená. India my moc sympatická teda nebola a jej postava by neprežila ani 15 z filmu. Callan je tu otravný a film skôr kazil. Mierne film dvíha dopredu S.L. Jackson, ale trailer sľuboval oveľa viac. Odporučil by som to zrušiť, vymazať z pamäti a natočiť znova. 55% a 3* ()

kulyk

Rok dva čtrnáct neměl Samuel dobrý, ne ne. Nejdříve se výměnou za skládací saunu upsal Finům k čurákování s parožnatým harantem, aby ,,Sejmul prezidenta", a následně si zaskočil do právě komentované mrdiny vydělat se na chléb svůj vezdejší ještě více. Jestli se mu takhle sralo všechno, tak se musel na silvestra těšít jako Ježíšek na chanuku. Nejspíše v tomto neblahém járu zaplatil daně omylem trojmo, hemoroidy se mu spustily v takovém vydání, že si na ně šlapal, a na zahradě mu vyrostl vulkán. ()

SaNcHeZ_cz

Předlohu neznám ale to asi ani není příliš velký problém. Kite totiž těžko přesáhne rámec v celku solidně natočené hovadiny. Všechno a všichni se tváří tak surově a nevybíravě, nicméně v jádru je film překvapivě suchou a nepříliš zábavnou žánrovou záležitostí, která sice nabídne několik momentů které mohly být dokonalé, nicméně jakoby někdo zapomněl, co to vlastně chce točit. Škoda. Alespoň že ten Samuel tu vypadá a hraje jako by byl tak o patnáct let mladší. Na slabou hodinku a půl to ale i tak nevydá. ()

Wacoslav1

Jebat vás všechny do ucha. Mě se to líbilo. Správná nálož šíleností, brutality a řádně pokleslý filmový zábavy. Začátek úplně na jedničku. Drsná nadrogovaná frajerka s vymazanou pamětí a červenou parukou co likviduje celkem vtipně a krvavě obchodníky z bílým masem. Tempo sice nevydrží po celej film ke konci už se to trochu táhne, ale zase to zachrání závěrečná pointa a ty stesky ohledně nedůvěryhodný akce? Čekali jste snad, že film kde děvka co má 20 kilo i s postelí nakládá chlapům bude důvěryhodnej?! Parádní jednohubka.75% ()