Silicon Valley - Série 6

(séria)

ScarPoul

Fajn rozlúčenie zo starou partiou. Vtipné a čo si najviac cením veľmi dobre ukončené. Možno to mohlo skončiť o 5 minút skôr a dobrý pocit by bol viac prehĺbenejší ale inak som spokojný. Užil som si Pied Piper kopec srandy. 6. séria - 90% ()

koza3

Série defakto recykluje ten samý model jako v sériích předchozích. Zase se jim to samozřejmě extrémně podělá avšak s dovětkem, že tohle byl ten poslední fail. Závěrečná epizoda byla mimo mísu, kdy formou dokumentu sumarizují svůj progres a uzavírají celý seriál. Celý příběh měl slibný postup, velice vtipné hlášky a nevšední nápady, ale ta koncovka se nepovedla a jsem zklamán. Přečtu si nějaké závěry z nedecentralizovaného webu, protože mi to připadá jako plánovitě odfláknuté. ()

kukkik odpad!

Vím a chápu, že je složité utnout seriál, který vycházel tolik let bez větších změn v obsazení hlavních rolí a který se navíc zaměřoval na vztah k jednotlivým postavám a jejich osudům. Ale takhle ne. Tohle byl opravdu průšvih, větší, než celý Pied Piper. Vše, co se mohlo pokazit se pokazilo, prakticky všechny dějové linky dopadly špatně, happyend se nekoná a to se prostě věrným divákům nedělá. Lepší je přeslazený konec ve stylu The Big Bang Theory, který diváka uspokojí, než toto. Jsem zklamaný a smutný, že Sillicon Valley se nepodařilo odejít s grácií a místo toho sklouzla k takto uspěchanému a neuspokojivému konci, který se vzdal všech hodnot pořadu, především mě pak štve úplná kapitulace před jakoukoli realičností IT světa v tomto pořadu. Závěr léta vycházejícího pořadu dokáže být zásadní a z tohoto závěru jsem naštvaný a zklamaný. odpad! ()

• V inkubátoru můžeme vidět ovci ze hry „Minecraft“. (KGBelik)