Kamaráti Ryan (Jake Johnson) a Justin (Damon Wayans Jr.) prišli z rodného Ohia do Los Angeles s nádejou, že sa tu presadia a zbohatnú. Ľahkomyseľný a momentálne nezamestnaný Ryan ako herec, ustrašený Justin ako autor počítačových hier. Obom je už cez tridsať a ani jednému sa nedarí. Arogantného šéfa Justinova hra o policajtoch nezaujme, zato Ryana nadchnú vypožičané uniformy, ktoré má Justin doma a prehovorí kamaráta, aby v nich vyrazili na párty. Vzápätí obaja zistia, že vzbudzujú rešpekt a priťahujú druhé pohlavie. Keď Ryan neskôr prikúpi policajné auto, začnú sa vydávať za strážcov zákona. Zábava sa končí, keď sa zapletú do kšeftov mafiána Mossiho. Ryan chce zločinca dostať za mreže, Justin sa bojí, ale ako vždy sa dá prehovoriť. Keď vypátrajú, že Moss je v spojení so skorumpovaným detektívom Brolinom, začne im ísť o život... (TV JOJ)

JohnMiller

Tupá "akčná" komédia o dvoch nepodarených filmových tvorcoch (ruku na srdce, lúzroch) ktorým sa zapáči kostým policajtov, keďže v nich každí polišov vidí.Námet na Odpad! Avšak tam bolo toľko neuveriteľných vtipných scénok, že som sa nestíhal čudovať. So scenárom sa na moje prekvapenie tvorcovia celkom pohrali takže to bolo nakoniec pozerateľné. ()

TheEvilTwin

Tak tohle byla božsky svěží, nahláškovaná a neseriozní komedie plná skvělého humoru, topových hlášek a hlavně se skvělou hlavní dvojkou. Herecky je vidět, že je to prostě baví a užívají si role co to jen jde, chemie je mezi nimi skvělá a když se k tomu přidají originální gagy a hlášky, dostatek zábavné akce a rychlé tempo filmu, vychází mi našlapaná čtyřhvězda, která pobaví snad všechny skupiny diváků. Čirá radost. ()

TeeAge

|| Scenár: Luke Greenfield, Nicholas Thomas | Hudba: Christophe Beck, Jake Monaco | Distribúcia: 20th Century Fox | Štúdio: WideAwake | Rozpočet: 17 miliónov $ | Tržby: 137,6 milióna $ | Ocenenia: - || Prekvapivo funkčná komédia, kde sa divák zasmeje dosť krát na to, aby to obhájilo stupídnosť celku. Hlavný predstavitelia neirutujú, čo je v podobných žánrovkách menším zázrakom, takže na jednu jazdu určite odporučiteľné. 68% | FullHD, THX, EN DTS | ()

erased

Ani mé oblíbené tváře z New Girl nijak nepomohly k pozitivním dojmům z veskrze průměrné komedie. Na každý povedený gag připadá pět slabších, takže i když jsem se několikrát od srdce zasmál, nudná vata mezi těmito světlými momenty ubila jakékoli nadšení, které společný projekt právě té skvělé dvojice Nicka a Coache zpočátku vyvolal. Hrají totiž úplně to samé, jako ve zmíněném seriálu, a to je tak nakonec spolu s nadrženou milovnicí mužů v uniformách to nejlepší, co můžou Falešní poldové nabídnout. ()

Davies182

Stále stejně ohraná písnička v tom smyslu, že někdo střihačům traileru zapomněl vzkázat, ať nám také něco laskavě nechají do filmu. Všechny ultimátní gagy jsou tudíž v první nahláškované půlhodině, ta poslední je potom čiré, bezduchým kecáním natahované zlo. Chtěl to být mix Mizerů 3 a Pařby v Los Angeles, tvůrci ale stěží došli do poloviny jejich akčně-komediální cesty. P.S. Je to americká taškařice pro teenagery (a ve školních lavicích se to minimálně do konce roku parafrázováním určitých momentek opravdu provaří), upocené koule obézního chlapíka v jedné ze scén tedy nemohou chybět. Bezvadíkyještěprosím. ()

• Fim se natáčel v Atlantě v Georgii. (rafix)
  • Ve scéně, kdy parťáci vstupují do bytu na sledovačku, má Ryan (Jake Johnson) na sobě košili jako detektiv. V další scéně je oblečen v policejní uniformě. (vita.moravek)