John Nguyen (Cung Le) je veterán, ktorý sa nedávno vrátil zo služby v Iraku a trpí posttraumatickou stresovou poruchou. Hoci sa snaží vybudovať si okolo seba pokojné prostredie pre život v moteli, kde býva, všetko sa v okamihu zmení, keď zachráni mladé miestne dievča pred skupinou násilných príslušníkov Árijského bratstva. Počas akcie sa však nedokáže udržať na uzde, v dôsledku čoho niekoľkí členovia bratstva prídu o život a ďalší sú vážne zranení. Hneď vzápätí sa John i jeho rodina stávajú hlavnými objektami pomsty zo strany Hollisa (Dolph Lundgren), krutého a nemilosrdného vodcu organizácie, ktorý má navyše o zachránené dievča osobný záujem. (Incantator)

Hapretor odpad!

Hrozná nuda. Hrozné klišé. Hrozné obsazení. Delfín Lungren snad nevypadal víc trapně než v tomto počinu. Jeho look byl něco nevyslovitelného, takhle si krutého drogového bosse opravdu nepředstavuji, strašněj úlet, a co se týče Cunnilinguse Lea, tak ten nevypadal tak strašně a neřikám, že neumí, to ve filmu dělá, jde mu to, o tom není pochyb, ale je jasné, že než se tahle tlama z Vietnamu otočí a kopne, tak např. Scott Adkins by si stihl dojít na záchod, důkladně si omýt ruce, osušit je, pak si dát svačinu a stejně by stihl tomu kopanci uhnout. No, prostě bída!!! ()

George Stobbart

Veterán z Iraku sa pred mafiánmi zastane miestnej štetky, za čo mu zabijú rodinu a tak si musí podať celý gang. Dosť úbohý akčný film, ktorý by snáď nezaujal ani v zlatej ére akčných video-béčok 90. rokov. Otupne natočené, so slabými súbojmi a hlavným hrdinom, ktorý je totálne mimo; necharizmatický Vietnamec bez hereckých predpokladov čo na obrazovke iba nudí a jediné svetlé momenty filmu tak prinášajú Dolph Lundgren a Vinnie Jones. Za každého z nich dávam aspoň po tej 1*, aj keď v tých záporných úlohách vlastne moc nepredvedú a Dolph má ešte k tomu na hlave ohyzdnú parochňu, v ktorej vyzerá ako obstaróžny mentál. Neviem či majú s režisérom zmluvu na nejakú sériu filmov, keď sa s ním zahadzujú už 3x, no dúfam, že to dlho nepotrvá, pretože v takýchto spatlaninách ich je škoda. Každopádne, bez nich by to bolo na odpad. ()

AlistairMir

Tak Dolph tady vypadal jak brácha Hogana nebo vodník Česílko ještě jsem se nerozhodl komu byl podobnej víc. Cung Le je dobrej fighter to že je v UFC ostatně mluví za vše a i v tomto snímku něco předvede. Bohužel souboje by chtěly lépe natočit každopádně konec, kdy to Cung kuchá nožem vlevo i vpravo vše co se hejbe je docela mazec. Film mě nenudil a i když to není žádná pecka tak jako jednohubka naprosto v pohodě a závěrečný fight Cung vs Dolph se docela vyvedl i když mohl být delší. PS : Po dlouhém uvažování jsem se rozhodl že Dolph byl asi víc podobnej tomu Hoganovi, ale mít ty vlasy zelené byl to Hastrman jak vyšitej... ()

Prubner

Jeden z nejnudnějších mstitelských filmů, co jsem viděl. Akční scény jsou tu všehovšudy tři, všechny nenápadité a ještě většinou natočené zpomaleně. Film je tak na celovečerní stopáž natahován spoustou zbytečných stupidních dialogů a stejně zbytečných vedlejších postav. Herci jsou nemožní a Dolph je tu dohromady tak deset minut (a ta dlouhovlasá paruka mu vůbec nesedí). Mé doporučení: nebrat ! ()

Wacoslav1

No tak já jsem nakonec docela spokojenej. Měl jsem obavy co zase ten Taliánskej netalent a oblíbenec kolegy mzss1 ZASRANY vyvaří za píčovinu a on je to nakonec celkem na pohodu bezmozkovej brutální nářez. Tentokrát žádnej rádoby komplikovanej příběh ze spoustou stupidních postav a dementních keců, ale jednoduchej přímočarej akčňák o pomstě. Sice už stokrát viděno, ale co už z nějakou originalitou na tomto poli už asi v dnešní době počítat nejde. Hlavně když to odsejpá a tady to odsejpá slušně. Věděl jsem už před tímhle filmem, že Cung Le je zdatný masakrátor a tady to potvrzuje jakož to válečný veterán kterýho mučil Taliban mu kapku straší ve věži chce najít klid místo toho pomůže přepadený ženský přičemž zmasakruje chlápky který má pod palcem místní zločinecký boss v podání Lundgrena ten ani nemrkne okem a jako adekvátní trest za tuto troufalost mu nechá zaživa upálit rodinu. Hlavní hrdina se tímto mění v nezastavitelnýho magora kterej tu z výrazem nasranýho terminátora likviduje každýho kdo mu přijde pod ruku. Obvzlášť jeho rychlý precizní a surový likvidace protivníků jsou opravdu efektní a dobře se na ně kouká. Jinak, ale musím konstatovat, že se pořád Serafini bitky točit nenaučil. Tady jich je sice dvakrát tolik co ve dvou předchozích filmech dohromady, ale opět to místy kazí ty naprosto zbytečný debilní zpomalovačky, bez kterých by to prostě asi nešlo nebo co. Jinak Vinie Jones tu má jak už bývá poslední dobou zvykem asi 10 minut a ani Dolph se opět nijak nepřetrhne v závěrečném souboji předvede pár výkopů, ale nic čím by vybočil ze standartu posledních filmů. Nicméně po herecký stránce obstál a musím konstatovat, že tu hraje (mimo jiné opět ze zajímavou vizáží) asi toho nejodpornějšího parchanta ve svý kariéře. Zatím co jinde i když byl záporák, tak hláškoval svým projevem si získával diváka na svou stranu prostě mu nešlo nefandit. Tady už od začátku tušíte, že zemře a nebude to zrovna příjemná smrt. Dolph tu prostě hraje tak bezskrupulózního hajzla, že si nic jinýho nezaslouží a to ho mám opravdu rád. Takže takhle měl jsem o tohohle Švédskýho vazbiče opět v režii toho Taliána přiblblýho trochu strach, ale z klidem můžu konstatovat, že tohle je úplně jinej level než Ambushed (zaplaťpámbu!) a pokud se na to nechcete dívat kvůli Lundgrenovi, kterej už to přeci jenom má trochu na háku (jsem jeho skalní fanda, ale netvrdím, že to nevidím) tak se to určitě vyplatí shlédnout minimálně kvůli Cung Leovi, kterej se tu fakt z ničím nesere. Film je drsnej krvavej a přímočarej. Víc snad od béčka podobnýho typu a režiséra ani nelze očekávat.60% ()