7 pádů Honzy Dědka

Honza Dědek

Hudba:

Xindl X

Účinkujú:

Honza Dědek (moderátor), Adam Mišík, Marek Eben, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Jakub Kohák, David Koller, Martha Issová (viac)

Talk show natáčená v Malostránské besedě v Praze (dříve natáčená v divadle Akropolis), do které si Honza Dědek zve zajímavé hosty ze všech oblastí. (tsatsiki)

Tamdydam

Nízké hodnocení dávám navzdory tomu, že se vetšinou více či méně dobře bavím. Je to totiž zpravidla jen kvůli hostům, kteří zaplať pánbůh, mohou mluvit. Narozdíl od hostů Jana Krause. Kdyz bych měl hodnotit Krause jako moderátora, tak mi vadi, ze je sebestředný a nenechá hosta mluvit. Pokud bych chtěl kritizovat Karla Šípa, tak mi dejme tomu trochu vadí to, jak klouže po povrchu. Honza Dědek je sebestředný, klouže po povrchu a hlavne není, narozdíl od Krause s Šípem, Nikdy! vtipný. I když si to evidentně myslí. A moudrý rozhodně také ne, kdybych měl, nedej bože, srovnávat ještě s Ebenem. Navíc neumí mluvit. Pokud je v pořadu host, který má co říct, jeho hloupé rádoby vtipné kydy vyloženě ruší a každou chvíli zazdí slibně se rozvíjející směr rozhovoru. Neumí klást zajímavé otázky, je vyloženě nesympatický,... No, je toho zkrátka hodně na to, že mu někdo umožnil dělat vlastní talk show. Ale i tak jsem rád, že pořad existuje, jelikož diskuzních pořadů máme u nás minimum a příležitostí se u českého televizního pořadu zasmát tuplem. ()

Lachtaan

O ždibec víc než ty zahraniční interview mě baví hlavně ty naprosto přirozené české talkshow typu Všechnopárty a právě v jeho šlépějích jde moc hezky milý chlapík jménem Honza Dědek a jeho show, která šla z naprosto neznámého důvodu dlouho kolem mě. Přitom jako podcast je asi tím vůbec nejlepším a nejzábavnějším formátem na cesty či jen jako podklad k práci do školy. ()

Plechpetr

Zdá se, že Honzové umějí Talkshow jako nikdo jiný. Dokáže si rejpnout (což se mě líbí u Krause) ale zároveň dokáže rozumně mluvit (to jsem viděl taky u Krause). Takže to vlastně je zatraceně podobný tomu co Kraus dělá. Honza Dědek ale bohužel nění tak profláknutej. Ale nebojte, ono se to zlepší s tím, jak si tma každou chvíli dotáhne nějakýho jůtůbéra. ()

klukluka

Pro mě jednoznačně nejslabší moderátor/ pořad z trojice Šíp/ Všechnopárty, Kraus/ Show JK, Dědek/ 7 pádů HD. Přitom je jako jediný z nich můj vrstevník, ale jeho způsob vedení rozhovorů mi absolutně nevyhovuje. Není to ani chytrý, ani vtipný, ani poučný, není to nic. Je to jen bída a totální ztráta času- i po údajných 450-ti + dílech. Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí. ()

Standaa

Problém Krausova pořadu je v jeho neskutečnym egu, který navíc v čase rostlo a dál roste. Problém Dědkovejch Sedmi pádů je zase v tom, že Dědek není ani moc vtipnej (což už Kraus dlouhý roky taky ne, ale aspoň bejval v dobách Uvolněte se) a ani moc pohotovej při kladení zajímavých dotazů a schopnosti reagovat na odpovědi hostů/na situace. V podstatě tam kde je (lépe řečeno býval, kdysi dávno) dobrej Kraus (uměl situační humor, dobře se ptal, byl vtipnej), tam hodně pokulhává Dědek. A tam kde je dobrej Dědek (dát prostor hostovi, nechat ho mluvit, nedělat to o sobě), tam to zas nejde egoistickýmu Krausovi. Stále čekám na někoho, kdo tyhle dvě věci bude umět skloubit. Krausův pořad je už skoro deset let nesledovatelnej a Šíp mě nikdy moc neoslovil, takže Dědkovejch 7 pádů je za mě dneska taková asi nejlepší late night show u nás. Furt mi to ale často přijde strašně křečovitý, z důvodů uvedených výše. Koukám jen když přijde zajímavej host. Naproti tomu Krause bych si dnes už pustil asi jen kdyby mu tam přišel vzkříšenej Ježíš Kristus. A i s nim by to Kraus udělal beztak zase celý o sobě a nic bychom se o Ježíšovi nedozvěděli. ()

• Pořad se od začátku vysílá na YouTube. Několik let ho vysílala také televize Sport 5 a později běžel souběžně i na televizi Relax. Od roku 2020 ho má v nabídce TV Prima, která ho původně vysílala jako akvizici, ale od června 2020 se podílí i na přípravě. (Bernyz)