Spud 2: The Madness Continues

JohnCZ

Klasická dvojka. Je to šílenější a komediálnější, ale dějově už poněkud nastavovaná kaše a hlavně je fuč to kouzlo jedničky. Onen depresivní nádech a určitá hloubka a upřímnost je nenávratně fuč. Tentokrát to působí už jen jako klasická teen komedie, kde jihoafrická kulturní stopa (snad až na pár gagů se služebnou) k mému překvapení zcela chybí. A to je škoda. Nicméně i tak stále solidní oddychovka. ()

MiGi87

Perfektní pokračování perfektní jedničky. Opět skvělé herecké výkony, rychlý spád a všechno lehce podbarveno politickým vývojem v JAR počátku 90. let. Skvělá série a těším se na trojku. ()

kaylin

Není to už tak moc dobré jako jednička, přece jen to kouzlo maličko vyvanulo, ale zase ne tolik, aby film vůbec nebavil. Ty postavy jsou pořád fajn, mají nové výzvy a jsem hlavně rád, že se podařilo splašit znovu všechny herce. Hezká komedie, která není nijak náročná, ale není ani zbytečně hloupá a povrchní. ()

playboxguest

Pohodovka. Některé scény totálně přebíjí jedničku, hlavně ty s černošskou služebnou. A ten domek na stromě, to jim krutě závidím, hotovej sen. ()

evapetra

Chtěla jsem přidat jednu hvězdičku navíc, než jak jsem hodnotila u prvního dílu, ale otrávily mě dvě nechutné scény z přežíracích soutěží. Jedna by byla až dost. No, asi je to v Jihoafrické republice nejoblíbenější zábava. Lepší, než trpět hladem, že. Jinak kluci hrají výborně, Cleese taky dobrý, celý film má pěkný spád a švih, oproti jedniče ubylo sladkobolných scén, je tam spíše cítit takový laskavý, veselý nadhled na strasti a slasti teenagerů. Zkusím i trojku, až bude k mání. Hlavně kvůli Cleesovi, ovšem. ()