Film Real Gangsters vypráví příběh rodiny Lo Giacamo, jedné z nejúspěšnějších gangsterských rodin v New Yorku. Klan vedou bratranci Vincent Lo Giacamo (Nick Mancuso) a Jack Lo Giacamo (Frank D'Angelo). Vidíme, jak tito dva muži udržují kontrolu nad svými nebezpečně rozvětvenými rodinami a vrtkavými obchodními aktivitami – každý rozdílným způsobem. Vincent je politik, který má vždy plán, jak udržet klid a mír, najít společnou řeč, propojit rodinnou krev s obchodem a zajistit tak rodině růst do miliardové říše. Jack je svalovec, horkokrevný, bezohledný a nekompromisní; žije přítomným okamžikem a rozhoduje se na základě momentálních pocitů. Naneštěstí pro Vincenta i Jacka, tyto dvě rozdílné filozofie ne vždy fungují dohromady. (noelcoward73)

Wacoslav1

Ničím výjimečná dost nudná kriminálka. Nabízí sice pár provařených béčkových ksichtů jako Bauer, Paré či Mancuso, ale ti tady v podstatě nemají co hrát. Při sledování jsem místy i usínal, jak mě to těžce nebavilo, ale odpad nedám, na to jsou tu zase jiný kadeti. Toto je jenom nezáživná blbost jakých jsou tucty.10% ()