Ben a Linda  Williamsovci sa presťahujú do domu snov, aby mohli zachrániť ich manželstvo a vyriešiť všetky problémy, ktoré ich doháňajú k rozvodu. V novom dome ide všetko podľa plánov, no po čase začínajú mať pocit, že tam nie sú sami a niečo ich prenasleduje. Ich tušenie, že s domom niečo nie je v poriadku, sa začínajú potvrdzovať, keď sa stanú svedkami nadprirodzených javov. Williamsovci musia bojovať spolu, tak ako nikdy predtým. Začína sa súboj o záchranu nielen ich manželstva, ale hlavne životov. (ShortyIC)

Psychor

Jakožto zdejší hororový expert jsem byl zvědav, jak si Christopher Ray poradí se strašidelným domem, v kterém se bude muset obejít bez svých typických žraločích monster. Rayova profesní deformace vyplývající z úzké specializace na akční žraločí subsubžánr je u House Is Not a Home jasně patrná, a tak i jeho strašidelný dům doslova překypuje akcí. Bylo opravdu zvláštní sledovat režisérovu netrpělivost, s kterou vytahuje z rukávu jedno hororové číslo za druhým, jen aby se divák proboha nenudil. Atmosféra se tím pádem nemůže uspokojivým způsobem rozvíjet a s emocemi diváka dále pracovat. Navíc k závěru už Rayovi dochází nápady a snímku dech. Vůbec se mi nelíbily ani výkony "dětských" herců. V rámci jednoho použití se přesto jedná o dvouhvězdičkový koukatelný horor. ()

Wacoslav1

Na Psychora se vyserte, ale i vegetol přehání. Tohle si slabší 2* zaslouží. Hlavně z toho důvodu, že je to céčko který si aspoň na nic nehraje. Netvrdím, že je nějak inovativní nebo snad děsivý, ale není horší než všechny ty duchařský kino sračky co do nás horem dolem cpou a jsou tu v červený barvě, tak asi právě proto.30% ()

vegetol.mp

Hororovej expert Psychouš znovu útočí, takže každýmu musí bejt jasný, že tohle není na dvě hvězdičky ani náhodou. S odřenýma ušima dávám jednu. Nudnej, klišoidní, neinvenční a rutinně natočenej duchařskej horor s televizním lookem, kterej je dobrej tak maximálně jako lék pro nespavce, který čumí ve tři ráno na nějakou lokální kabelovku. ()