Dej hudobnej filmovej romance sa odohráva v súčasnosti a zachytáva odvekú túžbu po láske, životnom partnerstve, náprave krívd a omylov, to všetko naprieč všetkými generáciami. Je tiež akousi poctou tvorbe Michala Davida, ktorého hity sa stali neoddeliteľnou súčasťou mnohých filmov. (Continental film)

Arsenal83

Neskutočná tragédia a vrchol neherectva v trápnom podaní. Hrušinský nejml. by sa mal vzdať svojho mena, pretože mu robí len hanbu. S tým ksichtom ho skoro ako päťdesiatnika obsadia do role dobre že nie puberťáka. Ďalší neherci sú Cíl a Vojtek, ktorým hodiny herectva dával asi Buratino. Príbeh je tak plytký, že je nakoniec reklamou pre Michala Davida a jeho turné. Vďaka aspoň za pár vkusných pesničiek a občasné objavenie sa Petry Svobody. ()

Big Bear odpad!

V záplavě zombie filmů se nám tu objevil další kousek. Zombies, které povstaly ze svých hrobů po pádu komunismu těmi je film prošpikován. Hrušínský nejml. David sám ad... Děs , běs, demence. Kupa rádoby filozofických úvah na téma láska, odlehčených zpívajícím popelářem s nějvětším předkusem na světě... K tomu Gott, Vondráčková, Vojtek... strašné, opravdu hrůzné. Paní Janžurová, proboha proč jste se v tom musela objevit zrovna Vy? Měla jste to zapotřebí? Příšerné! Tenhle film je o ničem, bez děje, plný křepčících tanečnic a blbečků, kterým bych na základě tohoto už zakázal doživotně jakoukoliv další účast v šoubyznysu... David si tak nějak neuvědomil, že socík skončil, že jeho hra na kásia už moc netáhne a že céčka už nikdo nesbírá... Bohudík. Tohle je popelářskej ODPAD jak vyšitej! Tfuj tajxl! ()

Sabrewulf odpad!

Když vynechám hroznou hudbu Míši Davida a propagaci této zombie, která si pořád myslí, že o ni mají normální lidi zájem a hlavně ne a ne chcípnout, tak stále zůstává film bez děje, hlavy a paty. Klasické české šourání odnikud nikam. Pobavilo mě, jak Cíl začal hrát na klavír a do toho se přidaly místní tanečnice, které tančili úplně mimo rytmus. Nebo střihač neumí nastřihnout záběry na hudbu? ()

lukano

Příběh žádný, tak že dějově nuda. Dávám dvě hvězdičky pouze za hudební doprovod. Celkově je to zklamání. Myslím si, že za tu dobu mohli přijít s nějakým příběhem. Času na to bylo dost. Dyť Discopříběh 2 byl natočený v roce 1991. Osobně bych taky angažoval některé další herce nebo herečky z Discopříběhu. Některé jsem nedávno viděl v telce a vypadají dobře, některé dokonce ještě zkrásněly. ()

suzanne1997

Tenhle film se hodí na klidný páteční večer, kdy jste unaveni z celodenního běhání a nechce se vám přemýšlet nad dějem. Nemůžu napsat, že jsem se od první chvíle bavila a že tenhle film naprosto překonal všechna má očekávání, ale něco na něm bylo, děj ve kterém se vzájemně doplňovaly tři generace mi v žádném případě nepřipadal nudný. V tomhle filmu šlo o to ukázat, že všechno se dá napravit a nic není tak strašené, jak se na první pohled zdá. To vlastně ukazují všechny tři generace a právě tohle bylo to, co se mi na celém filmu líbilo. Děj byl navíc doplněn skvělými písničkami a musím říct, že na to, že se jedná o český film jej zpracovali velice dobře. Psát tady, proč byste tenhle film měli vidět je naprosto zbytečné, protože věřím tomu, že polovina lidí, kteří tady tenhle film hodnotili jej ani neviděla. ()

• Tento film podpořil Státní fond ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie a jedním z partnerů je Agrofert. (ČSFD)
  • Film Decibely lásky se točil v Plzni od 14. září 2015 do října 2015. První klapka padla v sanatoriu Vísky nedaleko Plzně. (max21)