Nikdo neví všechno

(relácia)
Súťažný
Československo, 1986, 16 x 33-51 min

Vědomostní soutěžní hra, ve které se utkají dva soutěžící v oborech přírodních, společenských a technických věd. Pořad moderuje Jan Rosák. (Česká televize)

walkingdead

Z 80. let si to vůbec nepamatuju. Ale je fakt, že když už mě tenkrát zajímal nějaký pořad s Rosákem, tak to byl Magion. Tahle soutěž má zajímavý formát, ale vyžaduje velký přehled v různých oborech a celkově není zase až tak zábavná. Jeden ze soutěžících, jistý dr. Nebola, na mě působí jako o 1-2 generace starší verze lovce Vševěda. ()

cariada

Soutěž pro intouše. Normální člověk by si tam neškrtnul. Na tehdejší dobu velice pěkné ceny. Podobné jako ve Videostopu. ()

FOCKE_WULF odpad!

Hlavní cenou byl videomagnetofon (?), bylo to nudné nezábavné trapné, až se mi u toho zatínala chodidla v pěst. Fujky hnůjky. Bizár. Viděl jsem všeho všudy 10 bolestivých minut, čas jsem si krátil tím, že jsem se pokoušel tipovat, který ze soudruhů inženýrů soutěžících je autentický knírař a na kom si knír pěstuje manželka. Rok 1986 nebyl vůbec marnej, třeba Sigue Sigue Sputnik natočili docela ulítlou desku Flaunt it, tak co tím ČSTV sledovala, že natočila takovou nezáživnou pakáž? ()

curil

Někdy se divím, čím vším nás televize v minulosti bavila. Opravdu pro úzký okruh diváků. Jedna správná odpověď a čtyři lidi jí musí odsouhlasit včetně Rosáka a odborného poradce, poroty. Nezáživné, nudné, zdlouhavé. A soutěž pro "intouše"? Když na jedné straně Ing. CSc. a na druhé PhDr. balancují košťaty na ruce, ale ani takhle si zábavu nepředstavuji. ()