Letos Vánoce nebudou

• USA Merry Friggin' Christmas

Vánoce bývají svátky klidu. To by je ale Boyd se svou rodinou nesměl trávit v domě svých rodičů, navíc v přítomnosti otce, kterému se už dlouhá léta vyhýbá. Když si Boyd uvědomí, že dárky pro syna zapomněl doma, musí se se svým otcem vydat na cestu sněhovou vánicí, aby dárky přivezli před svítáním a Vánoce zachránili. (Bontonfilm)

Thomick odpad!

Znáte takový to omletý "film mě nenadchnul, ale ani neurazil"? No... tak Merry Friggin' Christmas speciálně tohleto klišé staví na hlavu, jak nejprecizněji to jde: skoro mě až totiž nadchlo, jak moc mě urazil. --- Komedie s tim nejmenšim možnym , která v podstatě všem sděluje, že Vánoce jsou akorát tak jedinečnou příležitostí ke zpourážení všech nejbližších; jinak stojí za prd. (Krom toho, že jsou ve výsledku vlastně úplně sluníčkový, jistě.) --- Lauren Graham je asi tim jedinym světlym bodem na tomhle nesmyslu; a to tam téměř vůbec nevystupuje. Robin Williams je pro změnu The Angriest Man in Wisconsin namísto Brooklynu. A toho mutujícího blbečka z Kick-Ass už nechci nikdy vidět... ()

ABLABLABLA odpad!

Hell no!!! Já se těšila na vánoční komedii s McHalem a R. Williamsam a L. Graham a dostala jsem leda tak porcování Santy a otravu z nakládaných okurek z doby Nixona jako prezidenta. Dík moc, fakt. Tato "komedie" lépe řečeno tragédie zobrazuje typické Vánoce, kdy si na něco hraje jen jedna osoba - McHale, zbytek je normální, protože se jen hádají a řvou po sobě.. prostě klasika. A neříkejte, že u vás doma jste to nikdy nezažili :D Jenže na tohle já se dívat nepotřebuju, to mám imrvére, tím pádem chci vánoční komedie, které na mě dýchnou krásnou atmosférou a pohodou, ne tento pojízdný záchodek. ()

kaylin

Jedna z posledních rolí Robina Williamse, kde hraje něco, co v poslední době hrál poměrně často. Životem unaveného protivného chlapa. Škoda, že se loučí - ač posmrtně - právě takovými rolemi, protože jsou psané opravdu na jedno brdo a jemu nedovolují žádné skvělé komediální kreace, které on dokonale zvládal. Průměrná komedie o Vánocích. ()

DEXTER099

Jeden z posledních filmu Robina Williamse a podle toho taky na tento krátký film pohlížím.Příběh o tom jak otec nechce,aby syn přišel o kouzlo vánoc ,protože on sám ho ztratil vinou svého otce-morouse sice není nic extra,ale taky je to docela dobrá vánoční jednohubka,která má i něco do sebe ať už se to týče právě toho dětského světa plného magie,který jsme už většinou bohužel opustily a nahrazujeme si to pánem prstenu,hry o trůny atd. nebo pár vtipnými scénami,ale hlavně jako vzpomínka na skvělého komika a herce.Za mě 60 % a tři hvězdy. ()

Bakllazaan

Film bych rozhodně nenazval průměrnou vánoční komedií. Tohle je vážně tragédie, která má po celou dobu tak zvláštní temnou atmosféru, že mi ani nepřišlo, že se dívám na komedii. Nejenže tam nejsou žádné vtipné scény, ale celou dobu na sebe někdo křičí, Robin hraje v komedii mrzutého nešťastného otce (really?), a na konci se snaží rozřezat bezdomovcovo tělo.....Sem vánoční atmosféru nasávat fakt nechoďte ()