Bloody Bikini Massacre

• Španielsko Bloody Bikini Massacre
všetky plagáty
Mexiko / Španielsko, 2006, 95 min

V tomto nízkorozpočtovém filmu (název také 36 kroků) připravuje skupina dívek narozeninový večírek, kde se nic nemůže pokazit. Je cítit určité napětí, ale běda tomu, kdo poruší pravidlo číslo jedna!  Ať se stane cokoli, nelze hovořit o tom, co se děje. 36 kroků je to, co je odděluje od svobody. (noelcoward73)

Dellamorte

Aďo vôbec nie je taký márny. Pod podkrievkou s takým idiotským názvom, spáchal slušný snímok , na ktorom vadí len ten názov. Slušná rozbíjačka , ktorá dodrźí názov titulu a našťastie tu nebeží len o bikini. Pre Mňa určite spoľahlivá kratochvíľa, ktorá disponuje vecami, ktoré mám rada. Doma bolo OK - ale myslím si, že do kolektívu nezapadne. Je to vlastne jedno. Adrián je pozoruhodný maník, aj keď už sklamal.Komu sedia holčiny v plavkách, preložené nejakou tou krvou - nech neváha. Espa / MeX koktejl.Štýlová exotická párty , na ktorej je málokto oblečený. Slušný vizuál taktiež potešil. ()

Shanen29

Na nízkorozpočtový film je to celkem dobře zvládnuté a Bogliano jak je vidět profíkem je.Film nenudí a hlavně celkem dobře odsejpá. ()