Brooklyn 99 - Série 3

(séria)
USA, (2015–2016), 8 h 18 min (Minutáž: 21–30 min)

Hudba:

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Melissa Fumero, Joe Lo Truglio, Chelsea Peretti, Andre Braugher, Kyra Sedgwick, Dirk Blocker, Bill Hader (viac)

Holt je přeložen, ale na okrsku z jeho nástupce radost nemají. Amy a Jake spolu začínají chodit a personální změny otřesou oddělením do základu. (Netflix)

klukluka

Druhá sérka mi přišla celkově lepší, ale stejně je obdivuhodný, jak je to pořád zábavný a vynalézavý a přitom si to vystačí s tak omezeným počtem figur, aniž by do toho musely vstupovat další. Místo toho se dozvídáme víc a víc o postavách, které už “dobře známe”. Postava detektiva Pimenta byla ale příjemným obohacením. Trochu mě mrzelo, že poslední čtyři díly narušily do té doby přetrvávající epizodičnost a tvořily spolu jeden celek. Zvykl jsem si, že si nemusím nic pamatovat, protože s každým dalším dílem začneme nanovo. Ale to je detail, je to funny. ()

Jirok19

Střídání kapitánů na začátku série byla pecka, stejně jako počátky vztahu Jaka a Amy a první díl s Adrianem Pimento! Velký počet skvělých epizod! Nejlepší epizody: Nový Kapitán, Pohřeb, Halloween III. Část, Matrace, Ava, Jipí kajak, Devět dní, Plavba, Adrian Pimento, Federálové, Greg a Larry Nejhorší epizody: Boyleova předtucha, V lese ()

johnny01

Třetí série ještě dále přidala důraz na vztahy, především pak na vztah Jakea a Amy. Tento vztah mi však připadá málo nosný, nepříliš komediální a celkově vážný. Jinak je ale seriál nadále skvělá zábava, výměna kapitána v úvodu série je vynikající a později hlavně Pimento je skvělá postava.  a z detektivní stránky mi nejlepší přijde případ Figise. ()

Necrotongue

I třetí sezóna seriálu si u mě vedla velmi dobře. Bohužel, i v tomto případě platilo totéž, co v předchozích řadách- tvůrci znovu spáchali díl, který ode mě dostal třetí hvězdičku jen z dobré vůle, a u dvou epizod jsem měl co dělat, abych nešel pod dva kousky. Podle mě je to velká škoda, už jen kvůli přesvědčivému výsledku v závěrečné fázi, by si sezóna plnou palbu zasloužila. ()

Streeper

Třetí série je stejně dobrá jako druhá. Nic nového, ale pořád stejní herci, stejná zábava. Některé díly jsou horší, jiné průměrné a jiné jsou prostě skvělé. Škoda, že to tvůrci neumějí udržet na jedné lince. ()