Brooklyn 99 - Série 2

(séria)
USA, (2014–2015), 8 h 24 min (Minutáž: 21–30 min)

Hudba:

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Melissa Fumero, Joe Lo Truglio, Chelsea Peretti, Andre Braugher, Dirk Blocker, Jenny Slate (viac)

Ve druhé řadě Jake najde krtka a z okrsku ho vykouří, Amy nachází nesrovnalosti ve starém Holtově případu a celá jednotka projde protiteroristickým školením. (Netflix)

Streeper

Myslím si, že asi nikdo nečekal, jakou bude mít první série úspěch, ale jen tak dál. Protože díky tomu jsme se dočkali druhé série, která je slabounko horší, jen v tom že zde není nic nového, je to pořád to samé dokola, ale i tak atmosféra zůstává stejná. ()

hrumsrt

Podobně jako v prvním případě. Víc mě bavilo propojování komediálního a kriminálního tónu. A především žeru způsob, jakým se posouvají vztahy mezi postavami, ať už začínající románek mezi Jakem a Santiagovou, tak i rozpouštějící se odstup okolo Rosy Diazové.. Terry Crews pořád MVP. Nejlepší epizody - Halloween 2, Dluh a Město větrovek. 75% ()

Necrotongue

Druhou sezónu bych mohl okomentovat úplně stejnými slovy jako předchozí řadu. I tentokrát došlo k několika, pro mě nepochopitelným, propadům v kvalitě, které mi neumožnily přihodit i pátou hvězdičku. Oblíbené postavy: kapitán Holt, Rosa Diaz, seržant Terry Jeffords a Charles Boyd. ()