Rozhovor 8 - Dena Kaplan

anicca

Taký priemerný seriálik, skôr lepší ako horší, ale rozhodne nie z tých, ktoré si s chuťou pozriete ešte raz. Problémy tínedžerových aj dospelých uprostred letného tábora sú milé, úsmevné a nijako nezaťažia. A rozhodne si nežiadajú ďalšiu sériu...Čo bolo pre mňa vrcholne trapné a nadobudla som dojem ako keby Austrália bola veľká meter krát meter štvorcový tak to fakt, že skoro všetci herci ktorí účinkujú tu sa objavili aj v seriály Tanečná akadémia. A to je už na zamyslenie ()

MMR

Můj komentář a mé hodnocení se týká pouze pilotního dílu. První polovina dílu se mi velice líbila, postavy sympatické, humor se našel. Jenže druhá půlka přecházela v drama, ubylo humoru a objevovalo se čím dál více postav. Proto jsem se rozhodl, že na další díly se nepodívám. ()

Gogo333

Taková letní oddechovka, máme tady Rachel Griffiths a 4 z hlavních herců z Dance Academy a zbytek tváří mi nic neříká. Celkově se tam toho taky moc neděje, taková klasika z tábora. Hry, první lasky atd. 50% ()

Chen

Mohl bych seriálu vyčítat, že je plný klišé, mohl bych mu vyčítat, že je už od počátku jasné, kdo s kým skončí a jak většina dějových linek dopadne, ale nechci, protože díky příjemnému a mírně štiplavému humoru, sympatickému obsazení a skvělé atmosféře, se pro mě z Camp vyklubal fajn zážitek, který ve mně evokuje letní pohodu. 7/10 ()