Inteligence

Ukážka z filmu 11
USA, 2014, 9 h 4 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvorcovia:

Michael Seitzman

Kamera:

Sidney Sidell

Josh Holloway, Meghan Ory, John Billingsley, P.J. Byrne, Michael Rady, Marg Helgenberger, Tomas Arana, Elden Henson, Grace Huang, Will Yun Lee, Henry Mah (viac)

Hlavním hrdinou je Gabriel Vaughn (Josh Holloway), špičkový agent supermoderní tajné služby, jenž má v mozku implantovaný mikročip superpočítače. Společně s agentkou Riley Nealovou (Meghan Ory) musí nejprve zachránit uneseného člena CyberComu, americké jednotky na ochranu dat, pro kterou oba pracují. Dále se tito kybernetičtí policisté potýkají se sebevražednými pumovými atentátníky a zachrání dva americké novináře ze zajetí v Sýrii. (Universal Channel)

Ukážka z filmu 11

kinghome

Zbytečně strávených 43 minut, s tímhle seriálem jsem skončil. Špatně zreciklovanej nápad z Chucka, kterej nemá nic, co může zaujmout. Herci hrajou nepřesvědčivě a pilot byl tupej a strašně nudnej, modlil jsem se, aby to konečně skončilo. Pochybuju, že se tenhle seriál ještě nějak rozjede, protože to vypadá na pořádnej průser. Oni dokonce posrali i skvělej vypadající scénku na paintballu. Z toho se mohlo vytřískat hodně a bohužel (bohudík) se to nepovedlo a já nemusím každej tejden sedět u dalšího seriálu. ()

Kothy

Seriál se zajímavým nápadem, který mi trochu připomíná Chucka. Ale tohle mi přijde reálnější. Josh Holloway (Sawyer ze Ztracených) má v hlavě čip, díky kterému veškerý má přístup k internetu a satelitům. Opravdu vychytaná věc. Může si o každém cokoliv zjistit. A nápad s termovizí byl taky dobrý. Ten čip je pochopitelně celkem žádaná záležitost. Řek bych, že chemie mezi Gabrielem a jeho ochránkyní Riley celkem funguje. :) Mohli by se dát konečně dohromady. Možná je tam nějaká podobnost s Almost Human... Tak 1. série je u konce. Docela se to uzavřelo, ale pořád mají skulinku pro pokračování. ;) Seriál byl ukončen. "Odkud umíš mandarínsky? Mám na to aplikaci." :D ()

Prometheus69

Dobrý nápad... zajímavá myšlenka, velice revoluční zpracování. Bohužel, všechno ostatní je jen vata a stále opakující se kliše.. kterých se nedotýká ani téměř srovnatelná "Vražedná čísla.... To mu všemu vévodí (na krátko ostříhaný) Naprosto nesympatický řízek Holloway (který je zde uvedený až na druhém místě). Fakt totálně promarněný potencionál... Škoda ambice to skutečně má, bohužel KOULE rozhodně ne: ()

sir-dave

Hlavně se tady zas předhánějte kdo dříve seriál ohodnotí a pak to hodnocení i s komentářem nechá viset stejné po několik let, ikdyž bude více sérii :-) Po pilotu těžko říct, prozatím asi průměr. Jsem zvědav jakým stylem se bude seriál ubírat dál. Každopádně dvojice Ory & Holloway by to mohla utáhnout, nějaká chemie tam je :-) /// edit: Nebylo to špatné, bez problému koukatelný seriál. Chyběl tady tomu širší prostor pro nějaký výraznější děj. Linie postavy Gabriela a jeho manželky byla ukončena v prvních dílech a mohla být více rozvinutější. Poté zde byly průměrné epizodní díly, které měly jasně nalajnovaný scénář a to lepší přišlo v posledních částech. Šel bych možná i výše nebýt nudnější prostředka a podle toho zda vznikne druhá série. Ohledně srovnání s Chuckem: Jistá podobnost zde je, akorát Chuck měl vyváženější prostor pro komedii a akci. Zde moc humoru není, romantický podtext mezi hlavními postavami je jen letmý a zatím se nerozvinul. Tohle je spíše akční. (hodnocení za 1. sérii - konec) ()

Pajky3

Oproti spoustě ostatních jsem spokojen hlavně s tím, že se z toho nevyklubal další Chuck. Nehledal jsem v tom totiž akční komedii. Na druhou stranu musím říct, že to rozhodně mohlo být zajímavější či lepší. Na obsazení jsem se těšil, Sawyer byl vždycky docela sympaťák a i Karkulka se mi v předchozí roli zalíbila. Nakonec to nebylo špatný, jen jsem od toho čekal asi o něco víc. Nejlepší vychytávkou je Gabrielova rekonstrukce místa činu, to se mi líbí a to mě baví, škoda, že takových věcí tam není víc. Na celý projekt jsem se těšil, společně s Almost Human u mě šlo o nejočekávanější novinky. Kdybych se měl rozhodovat, který z nich si raději ponechám, tak by Intelligence nezvítězila. Uvidíme jestli se dočkáme druhé série, pokud ano, tak se na ni určitě podívám. 70 % ()

• Organizácia, ktorej Gabriel (Josh Holloway) patrí, sa volá USCC, čo je skratka pre United States Cyber ​​Command. (Martin12500)