Zatímco si Naz osvojuje pravidla přežití ve věznici Rikers, jeho rodiče se nechají zlákat protinabídkou na synovu obhajobu. (HBO Europe)

Anderton

Tak vo väznici to začína naberať správne grády, ale to sa dalo od minulej epizódy očakávať. Zaujala ma ale najmä návštevná politika väznice, vyzeralo to ako na železničnom nádraží v Bbratislave. Veci sa ale dejú aj vonku, do deja vstúpili dve dôležité ženy a právnik bude mať čo robiť, aby si s nimi poradil. Keďže tu nejaká dohoda asi možná nebude. A to je asi iba dobre. Humornú zložku naplno prebrali Turturrove nohy. ()

Frajer42

Znovu si pro nás tvůrci připravili velmi uspávací tempo, kterému kraluje čmoud s uspávacím pohledem. Další hodinku máme za sebou a děj se pohnul asi o 3 a 1/2 milimetru. Začínám mít pocit, že sleduji nepříliš atraktivní minisérii, ze které se ovšem dal sestříhat luxusní celovečerák. Z 60 minut máte dobrých 45 minut nepříliš chutnou vatu a ve zbylé čtvrt hodince se teda uráčí něco zajímavého stát. Dovolím si jít s teorií na trh a tipnout si, že vrahem byl skutečně Pákistánec v době svého drogového deliria a nic si tedy nepamatuje a nabízejí se mi dva potenciální scénáře. Buď bude zproštěn viny a následně se nějakou náhodou posléze ukáže, že je skutečně vrahem, nebo se nabízí zcela otevřený konec, kdy se tak nějak ani nebude řešit, kdo je vrahem, protože o to tady bohužel moc nejde a tvůrci nám chtějí jen představit "nebohého slušného člověka" vláčeného napříč zkaženým systémem, který se sice zachoval jako ultimátní píčus a dělá jedno špatné rozhodnutí za druhým, ale všichni bychom jej měli povinně litovat a moc mu fandit, což by mě vzhledem k nastavenému tempu vůbec nepřekvapilo. Jediný prvek, který drží moji pozornost je jen jednovaječný brácha Al Pacina John Turturro. V dalším díle očekávám, že náš nebohý čmoud pozná svého třetího sexuálního partnera, kterým bude nějaký černý ocas ve sprchách. [69 %] ()

Pilda17

Začíná se přiostřovat, ve vazbě to nebude žadná procházka, chystá se něco velkého. Styl natočení a děj je špičkový. Hodnocení jsem po dvou dílech držel ještě při zemi, teď je čas zvednout. ()

kocik1

Tři taxikáři jsou bez práce. Rodiče neorientovaní ve světě práva a právničtí supi se slétávají na svou kořist. Zadarmo ani kuře nehrabe, a tak si říkám, proč vlastně? Vysvětlení, co z toho bude mít velká právnická kancelář, postrádám....:-( ()

TomX2

Tretí diel sa mi ešte celkom páčil, no neviem sa zbaviť dojmu, že to začína upadať k niečomu inému, než by to malo byť. Išiel som sa pozerať na kriminálne súdne drama, nie na Celu 211 alebo čo. ()