Soudní proces s Nasirem Khanem se přesouvá do fáze obhajoby. (HBO Max)

Anderton

Prvotriedna súdna dráma, drásavé väzenské peklo, navyše vtipné momenty Johna v telocvične, pripomínajúce Columba pracujúceho na vražde, ktorú spáchal fitness tréner. Perfektná príprava na celovečerné finále, nič viac som si nedokázal ani priať. Podozrivých je tak akurát, a to dokonca tak trochu aj vrátane hlavnej postavy, snáď to majú tvorcovia dokonale premyslené a nakoniec nás čaká finálová extáza. ()

Frajer42

Když si pročítám zdejší komentáře neodborné veřejnosti, tak se musím podivovat nad tím, jak někoho může srát, že se konečně něco začalo dít? Jak se vůbec někdo mohl rochnit v těch úvodních melancholických hovnech s jednotvárným dějem? Za nás odborníky říkám, že druhá polovina této minisérie je opravdovou laskominkou pro ty pravé fajnšmekry. Moc se mi líbilo soudní drama a i způsob, jak byly propojené události ze soudní síně a události z venku. Samozřejmě, že když hodí snímek člověk pod lupu, tak si nemůže nevšimnout, jaká hromada podstatných věcí z místa činu byla zanedbána, ale v rámci dramatizace vem to čert. Romantickou vsuvečku pokládám za zbytečnou. Čmouda jako nevědomého vraha stále nemohu vyloučit, ale souběžně s ním zde tvůrci připravili více než velký seznam dalších podezřelých a tuhle hru rozehráli tak dobře, že nyní mohou ukázat prakticky na kohokoli a vymyslet si k tomu zbytek souvislostí. Moc se těším na finále a jsem zvědavý, zda budeme svědky něčeho epického, nebo nás bude čekat nějaké trapné vyvrcholení, které jsme mohli vidět už tisíckrát. Jediným slabým článkem na tomto seriálu zůstává ta píča ze soudu, které by měl někdo vysvětlit, že s plnou držkou se nemluví. Jen když ji vidím, tak se mi chce zvracet. Muselo dát velkou fušku najít někoho tak krajně nesympatického a otravného. Neskutečným způsobem mi kurví zážitek. Taktéž mě jaksi nezajímají ty píčoviny kolem kočky, ale předpokládám, že v celém případu sehraje snad velmi důležitou roli, jinak si nedovedu představit, proč by ji někdo dával tolik prostoru. Videí z kočičími píčovinami je plný internet, to si lidé můžou najít tam a není třeba to cpát do seriálu. [85 %] ()