Příběh šestnáctiletého Hermana Howardse, jenž se jednoho dne rozhodne zabít třicet devět svých spolužáků, dva učitele a policistu, je zasazen do nedaleké budoucnosti. Těsně před tím, než je zatčen, napíše žurnalistovi Laxu Moralesovi e-mail, k němuž připojí i videa z přestřelky, která nahrál na svou digitální kameru. V těchto videích mu mimo jiné sdělí, že by se světu rád svěřil s důvody svého konání, a to skrze Laxovu show. (Larrysbride)

baclajean

Film má jasný zámer - prinútiť ľudí zamyslieť sa nad tým, čo vidia, pretože je to úzko späté s tým, čo sa okolo nás skutočne deje. Okrem toho, ako sa voči sebe správame, je to tiež sonda do ľudskej mysle. Režisér poukazuje aj na faktor ľudského svedomia - to sa jednoducho nedá len tak umlčať, činy a skutky sa s nami prenášajú i naďalej, tých sa nezbavíme. Treťou líniou, ktorú možno vypichnúť, je faktor zneužívania internetu - nikdy neviete, či ten, s kým píšete, je naozaj tým, za koho sa vydáva. A je len na vás, čo napíšete, čo pošlete - počítať však treba s hocičím. Táto tretia línia mi pripomína ďalší film, zhodou okolností taktiež zrežírovaný v roku 2012, a síce film Disconnect. Treba vidieť. ()

Eleanor05

Sice to nemělo nápad k zahození, ale všechno ostatní bylo špatně! Nevěřila bych, že to kdy napíšu, ale Norman Reedus tam byl nejpřirozenější ze všech, a to stále pochybuji, že se k filmu dostal kvůli hereckému talentu... Zbytek obsazení byla v 99% případech katastrofa. "Herci" vypadali nepřirozeně a hráli ještě hůř - Normanova přítelkyně (jakási indická verze "Miss Barbie 2012"), matka Hermana a samotný Herman, (který vypadal jako druhý Justin Bieber a stejně tak i hrál) tomu nasadili korunu. Snímek se snažil o určitou hloubku a poslání, ale svým zpracováním, kde se příliš tlačilo na pilu, pak působil neuvěřitelně ploše a umělohmotně. Téměř jsem nemohla vydržet do toho absurdního závěru... ()

Fiftis

Vynikajúca snímka. Už scenár je skvostný. Herman Howards je 17-ročný šikanovaný chlapec. Vo svojej zlosti v škole ako pomstu zastrelí v škole 42 ľudí. Je odsúdený na trest smrti na elektrickom kresle. V čase čakania na smrť dáva rozhovor novinárovi Laxovi, ktorého si váži pre jeho nezmieriteľný postoj k prisťahovalcom a spolupráci s neonacistami. Obaja hlavní protagonisti sú skvelí a hrajú výborne. Norman Reedus je známy zo seriálu The Walking Dead a aj tu dokazuje svoje kvality. Uznávam, že pár pasáží je nudnejších a je to nevyvážené, ale celkový dojem je v skutku dobrý. Rozhodne môžem odporučiť všetkým nadšencom drámy. ()

Aluska88

Hello Herman je snímkem, který tak nějak balancuje na hraně mezi výborným dramatem o tom, že násilí plodí jen další násilí a dokumentem s místy lehce amatérským zpracováním. Normana Reeduse mám ráda, i když zde mě nijak extra neohromil. Zato mě svým výkonem upoutal Garrett Backstrom. Nějak nechápu ty negativní odezvy na jeho výkon od zdejších uživatelů. Občas mi sice taky přišel na facku, ale myslím, že roli Hermana zvládl výborně. Rozhodně nemůžu říct, že by mi jeho výkon přišel jako "špatně zahraný". Rozhovory mezi ním a Laxem jsou podnětné a zajímavé. Stejně jako zcela opačné názory na trest smrti nezletilého blonďaté ministryně a toho muže, který byl zastánce lidského života. Samotný příběh ze současnosti se prolíná s Laxovou minulostí, která ho stále pronásleduje ve snech (American History X?) A Martha Higareda je fakt kočka:) Snímek má své kvality a přináší slušný příspěvek do žánru "School Shooting." ()

CinemaRanger

Drama Hello Herman o klukovi, co postřílel spolužáky ve škole, je docela zajímavé a k zamyšlení. Má to takový feel, jako kdyby to byl dokument. Bohužel i na takovou krátkou stopáž jako je 90 minut, dokáže nudit. Být to delší, tak to asi ani nedávám. Norman Reedus, díky kterému jsem se na tento film koukl, hraje skvěle, avšak role žurnalisty není jeho šálek kafé. ()

• V scéne, keď Lax (Norman Reedus) píše SMS správu Ise (Martha Higareda), že sa s ňou potrebuje porozprávať, je vidieť ako absolútne nehýbe prstami a správa sa píše sama. (maramashi)