Žralokonádo

(TV film)
  • Česko Žraločí tornádo (viac)
všetky plagáty

Na Los Angeles udrelo prečudesné tornádo. Z neďalekého oceánu vyzdvihlo žraloky a tie teraz ako živé, krvilačné a pažravé bomby bombardujú ulice mesta a vychutnávajú si neobyčajnú pochúťku v podobe na smrť vydesených ľudí. Surfista a zároveň majiteľ baru Fin (Ian Ziering) musí v tomto armagedone s pomocou svojich priateľov Baza (Jaason Simmons) a Novy (Cassie Scerbo) nájsť a zachrániť svoju manželku April (Tara Reid), s ktorou mu to už síce dlhšiu dobu neklape, ale ktorú má stále rád, a dcéru Claudiu (Aubry Peeples). (beso74)

Gemini

Brilantní záležitost, která ví od začátku naprosto přesně, jak idiotská je, je taková záměrně, a je na to hrdá:) Takhle to vypadá, když s vážným ksichtem tvoříte parodii a bavíte se přitom. Takže gratuluju, Stevene z Beverly Hills, tímhle jsi se stal nesmrtelným. Tímhle a dvojkou... a prý už brzy i trojkou:) 80%, i když sám nevěřím tomu, že to píšu:) ()

T2 odpad!

Rozpočet $1milión║ fakt nepodarený vtip ale moc nepodarený veru aj na takú haluz aká to mohla byť, jediné čo zabodovalo bol záver ked sa zo žraloka vyreže motorovou pílou Ian Ziering a vytiehne aj predošlú obeť bez škrabanca /0%/ ()

DaViD´82

Nejzábavnější Asylum. Každým spoludivákem, každým pivkem i každou minutou lepší a lepší. V závěrečné třetině pak již zcela bezkonkurenční a ve své bezelstné debilitě geniální; těžko totiž v historii kinematografie hledat něco aspoň vzdáleně podobného zdejší hrdinné záchraně Novy (kdo by to byl řekl, že zrovna Ziering pošle Chucka Norrise do důchodu?). ()

Superpero

Konečně jednou hype nelhal. Epická koulervoucnost Sharknada nezná mezí a nezastaví se před ničím. Je to samozřejmě hyperdebilní, laciná sračka, ale vůbec to není nuda. Žraloci jsou naprosto všude a to nejen v hospodě, na silnici, a obýváku, ale i zubama šplhají po laně, nebo z tornáda útočí na vrtulníky. Jenže narazí na chlapáckýho Stevea z Beverly Hills a ten je zabíjí motorovkou v jedné a brokovkou v druhé ruce. Popřípadě je sestřeluje bouchačkou na jednu ránu z asi 300 metrů. Co ale předvádí na konci, z toho by uznale pokývali hlavou i Bruce Cambell, či Reggie Bannister. Prdel je, že i ostatní postavy jsou vtipný, třeba hospodskej vejpitka, co mlátí žraloky barovou židlí. Nebo sexy barmanka, která jede po Steveovi, ale spokojí se s jeho synem. No prostě něco takovýho tu nebylo od dob House of the Dead. ()

LIVINGDEAD

Bouře, povodeň, tornádo, z nebe padající žraloci, slabé triky a amatérští herci a opět žraločí šílenost z THE ASYLUM. Jedno ale musím uznat, společnost The Asylum má perfektní DVD, BLU RAY obaly a postery. ()

Slasher

Nemám rád prvoplánově špatný braky snad krom studia Troma, který v tom umělo plavat. Čemukoli s nálepkou Asylum se vyhýbám, ale sem mě přeci jen zlákalo jak mám rád žraloky a taky nápad, že se z oceánu ženou tornáda co po cestě nabrala všechny tyhle sráče a chystaj se je hodit na L.A. - to mi přišlo celkem sympaticky dementní. No, nevím co jsem čekal... přesně od půlky jsem se unudil. Plus prostě nezkousnu, že ty žraloci vypadaj jak z devadesátkový videohry. Filmy bez špetky talentu. ()

Zeck odpad!

Ten film mě naprosto nasral. Měla to být parádní masochistická zábava u přiznané sebeparodující sračky, na kterou jsem se hezky naladil, ale ona to nakonec byla masochistická totální nuda u vážně se beroucí sračky, ve které byly všehovšudy tři pokusy o vtip a žádný náznak, že by to tvůrci nemysleli vážně. Ti herci se vážně snažili hrát ve filmu, ve kterém prší žraloci. To, že hráli jak Gott po mrtvici bohužel nebylo prvoplánový, to byl odraz jejich kvality. Smál jsem se každému záběru, každé scéně a každému dialogu prvních dvacet minut, dokud jsem si myslel, že je to chtěné. Jakmile jsem zjistil, že asi není, okamžitě jsem přepnul z módu "vypatlaný kretén" do módu "náročný kretén" a začal se totálně nudit u levné televizní píčoviny, kterou bych si nikdy nezapnul. 10% ()

Jara.Cimrman.jr

Dříve jsem se cítil v ulicích velkoměsta bezpečně. Stačilo totiž umět pouze hbitě prokličkovat mezi feťáky, loupežníky a přenašeči infekčních chorob. Jenže to ještě žraloci nepadali z nebe, nešplhali po laně a ani neskákali zavřeným oknem do místnosti. Nyní musím začít trénovat úderové techniky hasičákem a cílené máchání motorovou pilou. Já to dám. Jen mě mrzí, že tohle mohla být vynikající komedie, kdyby na konci trochu neztratila tempo a kdyby se nebála přiznat, že je komedií. Hrůzu a napětí to v sobě prostě nemá, ale srandy je v zatopeném L. A. hromada. ()

flanker.27 odpad!

Kam až se dá dostat na stupnici "tak debilní, až je to zábavný". Sharknado nebezpečně šlape na paty "Tureckým Hvězdným válkám". Zbývá otázka: splní druhý díl očekávání vzbuzená jedničkou? ()

choze

Přehlídka směšně mizerných triků, herectví a vůbec všeho, ovšem s geniálním námětem. Hvězdičku za něj a za to, že se tu jde rychle na věc. Rád bych viděl velkorozpočtový remake od Emmericha. ()

Gilmour93

I'm gonna need a bigger…vomit bag! Téměř hodinu a půl trvající plot hole, ve kterém paryby unáší povětrnostní vlivy, ale já nebyl unešen vůbec. Zatímco barovou stoličkou ozbrojený John Heard pochopil, kdy odejít, novodobý Jonáš Ziering vydržel až do konce. Není se co divit, po zkušenostech s čelistmi Tori Spelling už tohle byla brnkačka. Ovšem bacha na šestku..! Apropo, kdo zhlédnul všechny díly má můj bezmezný obdiv, ale zároveň by se měl zamyslet nad svým marnotratným přístupem k času.. ()

George Stobbart

Haluz. Zábavná letná žraločia oddychovka, ktorú si človek užije, keď ju neberie vážne. Žraloky sú proste všade, to som asi ešte nevidel. A keď náhodou niekde nie sú, tak za chvíľu sa tam pravdepodobne objavia. Hlavne od toho netreba čakať žiadny reál, či nebodaj shark-horror, od toho je kvantum iných filmov. ()

Ainy odpad!

Já už nemůžu, haha :-)) tvl jak nastartoval motorovku, skočil žralokovi do tlamy a prořezal se pak u ocasní ploutve napovrch a ještě vytáhl svoji neohroženou bojovnici - barmanku, se kterou se tam náhodou v jednom žaludku setkali, mě doslova odrovnalo pod konferenční stolek, hahaha :-)) Lezl z toho obřího žraloka, většího než než velryba jako kdyby se rodil, připadalo mi to jako megaobrovské pohlavní orgány, ze kterých se Ájen prodral na svět, hahaha :-))) Nebo jak z nebe spadlý šark zanořil své ostré zubiska do kapoty auta a jedním mocným hryzem se dostal skrz. Byl jak vzteklý dobrman, a to mu ani nikdo nemusel říkat trhej! :-))) Ješííííš, to zas byla masáž bránice, to bylo něco, na co se jen tak nezapomene ;-) ()

Spiker01

Béčka a céčka mají něco do sebe. Kromě tradičně strašných digitálních triků nabízí Sharknado (neboli v brilantním českém překladu Žralokonádo) ještě absolutně nesmyslný děj a speciálně tento film ještě holku, která to děsně umí s brokovnicí. Jinak děs a bída, tradičně jen pro ty nejzaritější masochisty...40% ()

Eddard

Sharknado konečně (konečně!!) přináší odpověď na dvě zásadní otázky, které trápí všechny opravdové televizní diváky už bezmála čtvrt století. Tedy 1) Jak bude Steve Sanders vypadat a žít v padesáti? (bude to pořád stejný fešák, bude ještě surfovat, bude pořád bohatý, atd.) A 2) Co by se stalo, kdyby na Beverly Hills vpadlo smrtící tornádo, které v nedalekém moři nacuclo kromě vody i stádo krvelačných, vykutálených žraloků? Co k tomu říct jiného než - ano, konečně jsme se dočkali! Inu - 1) Steve - který si nechává říkat Fin, ale tím nikoho neoblafne - je na stará kolena pořád sekáč, chlap jak hrana, nejlepší surfér široko daleko, a třebaže mu aktuálně manželka souloží s afektovaným hejskem v jeho vlastním domě, nic si z toho nedělá a užívá si pohody svého bárečku na pobřeží LA. A žil by tak nejspíš do konce života, kdyby nám tedy scénárista nedal odpověď i na druhou otázku. 2) Apokalyptická bouře zaplaví ulice města andělů a kde se vzali, tu se vzali, z vody, ze země i ze vzduchu najednou začínají útočit krvežízniví žraloci. V bezpečí nejste skutečně nikde - ať už stojíte po pás v moři deset minut poté, co kolem vás začínají umírat lidé a všichni řvou "žraloci!" a "utíkejte!"; nebo se snažíte vyřešit rodinné problémy v domě vysoko na kopci, cca 10 km od pobřeží. Žralokonádo nezná slitování! Suché hlášky, surfing, motorové pily, sličné dívky, botox, šplhající žraloci, tornáda (tři!)... tenhle film to má všechno. Ostatně, jak moudře praví německý plakát: Sharknado - Genug gesagt! A ten konec! Klasa. 60% ()

MM_Ramone

Aha, tak takto to celé začalo. S uleteným nezmyslom o vražednom žraločom tornáde som sa zoznámil prostredníctvom tretej časti ("Sharknado 3: Oh Hell No!"). Neskôr som si pozrel aj diel s poradovým číslom dva (Sharknado 2: The Second One") a krátko potom som natrafil na štvrté pokračovanie ("Sharknado 4: The 4th Awakens"). No ku pôvodnému filmu ("Sharknado") z roku 2013 som sa dostal až teraz. Bol som už však veľmi dobre pripravený na to čo mám od toho čakať. Je to presne taká istá absurdná stupidita ako všetky jej pokračovania. * ()

Spooner odpad!

Na tenhle shit nestačí prosté označení béčko, céčko či déčko. K popisu téhle televizní žumpy totiž nestačí celá abeceda. Takže buď honem rychle utíkejte pryč, nebo se vybavte nejméně jednou basou piv. Bez dostatečného množství alkoholu či jiných omamných látek totiž hrozí poškození mozku a znesvěcení vašeho filmového vkusu. ()

Wacoslav1

Tak zda se ze kluci a holky z Asylum to jenom tak nevzdaji samozrejmne ze jako seriozni film je to totalni picovina kdyby to ale nebyla takova sranda uz jenom ten namet tornado v kterym litaji zraloci nic ulitlejsiho jsem dosud neslysel a tak potencial byl velmi slusnej problem je v tom ze ti Asylaci se fakt nepouci a neumi to patricne odlehcit i kdyz sem tam nejakej forek se najde a zraloci padajici z nebe fakt nemeli chybu ale i tak se mi zda ze se to chvilema bere az moc vazne dokonce snad i trochu jako seriozni film na druhou stranu uz jsem videl od Asylum i vetsi kraviny tady muzu ocenit aspon ten namet a obcas to i pobavilo svou demenci plus tradicni davkou opravdu spatnych digitalnich triku ale marna slava treba takovej Super shark mne porad bavil vic a od skutecnych mistru filmoveho trashe a kvalitnich braku jako jsou moji oblibenci Ray a Wynorski se porad jeste tito supertalentovani tvurci z teto supershitove tovarny na zetka maji co ucit ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3

19.03.2015

Žraločí tornádo vrací úder! A tentokrát dokonce s Davidem Hasselhoffem (Pobřežní hlídka), který bude s netradičním přírodním úkazem bojovat ve Washingtonu. Že se moc nechytáte? Tak to očividně… (viac)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz