Super třída

• Holandsko Mees Kees (viac)

Tobias je chytrý, veselý a neuvěřitelně zábavný chlapec. Ne však pro svou učitelku, paní Sanneovou, která jej neustále za jeho neplechy trestá. Ve chvíli, kdy pedagožka odchází na mateřskou dovolenou a místo ní přichází neobyčejný pan učitel Kees, se všechno změní. Vše, co si žáci doposud o škole mysleli, je jinak. Vyučování nikdy nebylo zábavnější! A tak je jen otázkou času, kdy přísná ředitelka školy a plánovaná školní inspekce ukončí veškerou zábavu. (Zlín Film Festival)

Kri-kri odpad!

Neskutečně infantilní film určený nenáročnému publiku, tj. těm nejdebilnějším divákům. Vyučování probíhá bez sebemenšího řádu, disciplíny či morálky. Toho mladistvého "učitele" by v reálu nevzali ani do pomocné školy a když, tak by ho děcka točily mobilem s cílem umístit to na Youtube. Karikaturní ředitelka je další z idiotských nápadů scénáristů, navíc nikterak originální. Nemám nic proti rodinným a dětským komediím, ale nesnesu, když se v nich postavy a to i ty, které by měly představovat určitou autoritu chovají jako idioti. Není divu, že zdejší kavárníci této sračce udělují vysoká hodnocení, stejně tak že to u nás odvysílala zrovna havlistická "veřejnoprávní" televize. Tento a jemu podobné filmy mají jediný účel - z nejmladší generace vychovat zdegenerované blbce. Odteď už raději nedám šanci žádnému filmu pocházející ze země zlegalizovaných feťáků! ()

derryl

Velice pozitivní příběh a vůbec nevadí, že je jednoduchý. Není potřeba si plést hlavu složitými věcmi, důležitá je lidskost příběhu. ()

Teachman

Námět a zápletka: 10/10 ... Vizuální stránka: 10/10 ... Soundtrack: 9/10 ... Didaktický potenciál: 10/10 ... Celkový dojem: 10/10. ()

hygienik

Toto je snáď prvý európsky rodinný film, ktorý po CZ TV premiére zakotvil natrvalo v červených číslach. To je skvelá správa. Za seba ale konštatujem, že ma film ani po 2. projekcii s dabingom nepresvedčil o tom, že by si 77% naozaj zaslúžil. Je to komédia postavená na situačnej komike a na tom, že pán učiteľ myslí ako jeho žiaci. Dospelý sa zníži na úroveň detí a tým sa to samozrejme páči. Ja som radšej, keď filmy detského diváka zároveň poučia. ()

GAVIN17

Skvělá komedie, již dlouho jsem se tak nepobavil. Důkaz, jak se zábavnou formou dá učit. Měl jsem na základce takového učitele zeměpisu a hodiny tohoto předmětu jsme zbožňovali. Již Komenský propagoval školu hrou a dávno si z něho vzali příklad třeba v Dánsku, kde takováto zábavná výuka byla praktikována již od konce padesátých let minulého století. NO a jak vidno i v Nizozemí, Mít dítě školou povinné, chtěl bych jedině, aby ho učil takovýhle učitel. Získá si pak dobrovolnou a přátelskou autoritu. Děti si mají hrát a ne sedět jako pecky 45 minut v lavici, to je proti jejich přirozené touze po akci a pohybu.Jinak se mi líbilo pevné kamarádství Tobiase a Sepa, jehož bunkr naproti domu s lanovkou po níž mu maminka posílala věci mne opravdu nadchl. Po všech stránkách vydařený film a těším se, až zhlédnu další pokračování. A samozřejmě uděluji plný počet hvězdiček. ()