Taylor Swift: I Knew You Were Trouble

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2012, 6 min

Klip z alba Red, čtvrtého alba Taylor Swift, kterého se prodalo více než 400 000 kusů. (Jocker94)

corpsy

Ak sa slečna Swiftová odváži do vážnejších videoklipových vôd, nemusí to dopadnúť zle. A ani nedopadlo a to hlavne vďaka skvelej réžii. ()

Whyte

("I think when it´s all over, it just come back and flashes, you know?") Co na to říct? Buďto jí milujete nebo nenávidíte! Klip je sám o sobě ve škále modro barevných záblesků vizuálně více než povedený, snoubící kupy záběrů ze studiových interiérů a exteriérů, opět nejspíš vytvořené v teple studia, aby nám po mísících se střípcích vyprávěl nešťastný osud jedné zamilované dvojice. Ale kdeže! Tady o příběh ani jakoukoliv pointu nejde, vy bláhoví! Ale co chtít jiného od hudebního videoklipu, navíc od videoklipu, na který se na Óčku tak hezky kouká... //70%// ()

Marek1991

Opäť toľko klišé, dokonca už bolo použité aj u ruských umelcov, napríklad od Dimu Bilana. Veľmi pubertálne dielo so zaujímavým refrénom, no mám rád k tomuto aj paródiu s kozami. Čím viac to počúvam, tým viac mi to vadí. Tieto popové hviezdičky nemusím. Spomeňme celú tu plejádu viac, či menej podobných popových speváčok ako Britney Spears, Christina Aguilera, Anastacia, Avril Lavigne, Pink, Kelly Clarkson, Taylor Swift, Ellie Goulding, Demi Lovato, Miley Cyrus, Lana del Rey, Katy Perry, Rihanna, Carly Rae Jepsen, Vanessa Hudgens, Nicki Minaj, Kesha, Beyoncé, Lady Gaga, Madonna a iné, tam je toho proste toľko, že človek si tie diela už ani veľmi nepamätá a každá z nich urobila niečo podobné nejakej inej speváčke. Klipy ako keby na seba často nadväzovali alebo si brali zo seba inšpiráciu, to proste veľmi nemusím. K Taylor mi je najbližší ekvivalent, ak to môžem takto povedať, Ellie Goulding a tá je podľa mňa lepšia. Toto je možno jedno z tých lepších diel od Taylor, ale aj tak naivné, infantilné, taký detský, či pubertálny biznis. ()

zsn

Fascinuje mne, že je tato holka, která vypadá jako neupravená Avril Lavigne své doby, považována za nadějnou novou krev country muziky. S tímto ji Amerika přijala, country songy však nakonec měla sotva dva, a to ještě kdo ví, zda nešlo jen o oprášení cizích skladeb. No a to co vypouští ze sebe teď, je akorát promyšlený marketingový tah na puberťáky, skládající se z hláskování slov a "samoozvěny". Já jím už dávno nejsem, přesto mne zaujal tento klip, kde jinak nadějný a sám zpěvák Reeve Carney působí jako pouhé sexistické křoví, které by působilo i na mne :-P ()