Arve Rezzle

• Japonsko Aruvu Rezuru (viac)

Pri havárii systému Next Life, ktorý využíval priame pripojenie ľudskej mysle pomocou nanorobotov, zostalo 52 535 ľudí v trvalom vegetatívnom stave. Vyše štvrť milióna pripojených haváriu neprežilo. Mladík Renu sa vyberie hľadať svoju nevlastnú sestru Shiki, jednu z pripojených. Nájde ju rýchlo, no zdá sa, že v jej tele je myseľ niekoho iného. (Palisander)

Tom_Lachtan

Osobně nechápu, proč by někdo chtěl z tohohle seriál, mnohem lépe pro výsledek by bylo, kdyby se tvůrci soustředili jen na některé naznačené linky a po těch šli a rovnou se vykašlal na takové zbytečnosti, jako je zcela nudná a nezajímavá akce. Vážně, kdyby byl větší důraz kladen na psychologii, intimní děj a vnitřní pnutní postav, byl by z toho výborný komorní film, který by byl podoben tomu neakčnímu z Ghost in the shell. Škoda, promarněný potenciál s fajn vizuálem (a ne, odhalený hrudník zdejší hrdinky tím nemyslím, vy úchylové). ()

DaweForeman

Velice zajímavý příběh. Jen škoda, že je to jen jednodílná upoutávka. Dobrá akční a sci-fi stránka + docela zajímavá romantika. Sem tam pár psycho-filosofických myšlenek. Opravdu dobře vyvážené. Hudební stránka mě celkem zaujala, ale ta animace je hodně slabá. ()

Palisander

Ako intro k seriálu by to bolo výborné. Keby sa im podarilo udržať nasadené tempo, hmm, to by ozaj bolo čosi. Zostáva len dúfať, že sa niekto toho námetu ujme. ()