Košoun

Tohle byl vyloženě muzikál určený 1) pro fanoušky Lucie Bílé 2) pro zájezdy, kteří chtěli vidět onu sluníčkovou spontánní Lucii a slyšet zároveň její písně. Patřit do jedné z těchto skupin, asi bych se i pobavil, ale umělecky je toto dílo zcela nepřínosné a špatné. Ještě horší než samotný muzikál je kvalita DVD záznamu, která je skutečně tristní. Určeno jen pro zaryté fanoušky tohoto muzikálu nebo LB. ()

Britney75

Nejhorší muzikál, co jsem kdy viděla, škoda, Lucka má nádherné písničky, ale celé to divadlo kolem je víc zabilo, než projevilo jejich vkus ... Jediné, co se mi líbilo, byl přirozený projev Lucky, ta si na nic nehraje, ona taková prostě je, mám ji ráda, ale tohle, to se nemělo vůbec v ničí hlavě zrodit .... dala bych odpad, ale za snahu dám jednu hvězdu s odřenýma hrotama :D ()

Pitryx

Tak v muzikálu se má zpívat ne? Tady se více kafrá , než zpívá. Nuž, dobrá, ale proč, když se už nějaká skladba dá poslouchat, je useknutá. A navíc, jsou tu jen písničky známé, takže je lépe je poslouchat samostatně. Tím se zbavíte otravného Čoka na začátku a otravných hádek mezi oběma protagonisty. Prostě tento „muzikál“ co mi ani jako muzikál nepřijde nestojí za nic. Pár dobrých skladeb tu sice je, ale u takovéto stopáže mi to přijde jako plivnutí do moře. Dávám jen něco málo, protože kdysi byla Lucka moje favoritka a že těch pár skladeb se poslechnou dá. Ale to mám fakt přimhouřené obě oči. ()