Claire musí opakovat poslední ročník střední školy, a tak její pověst drsné holky dostává na frak. S prořízlou pusou a věčnými sluchátky na uších se zaměří na jediného studenta, který nemá ani tucha o její nevalné reputaci, Henryho. Kdysi dítě, které Claire hlídávala, dnes prvák se zjevem slušňáka. V noci Claire utíká na nevázané koncerty, kde si jí všimne rádoby rocková hvězda Jim (33), který si užívá toho, že jej mladí fanoušci zbožňují. Jim ji zavede do opojného světa bujarých večírků muzikantů, zatímco ve škole si vezme Henryho pod svá křídla Claire. V Henrym Claire objeví skrytou rebelii a do přinese do jeho života pořádný rozruch. Claire se v obou vztazích zmítá sem a tam a nakonec se jí, ne však zadarmo, dostane životní lekce o tom, kde jsou hranice mezi sexem, důvěrností a přátelstvím. (Zlín Film Festival)

sulimo

Velmi povrchní sociální drama, které nic neřeší a vlastně nikam pořádně nesměřuje. Ono je totiž tak nějak k ničemu, když se snažíte pomocí celkem dobře napsaných charakterů sdělit cosi o životě puberťačky, jejím milostném životě a (asi) smutné sociální situaci, když k tomu zapomenete dodat příběh a vlastně tak nějak celkově vysvětlit, o co tu jde, proč se co děje a proč je ona puberťačka vlastně tak zvláštní, že je hodna toho, aby se o jejím životě nebo "příběhu" cokoli vyprávělo. Takhle pak čekáte do konce na jakýkoli zvrat, který by cokoli vysvětlil a dodal té unylosti bez děje nějaké tempo, ale k tomu nedojde. Nabízí se zde pak porovnání s Fish Tankem, který byl ovšem ve všech ohledech o sto procent lepší a propracovanější, tahle záležitost si se svou vehementní snahou o jakousi zvláštnost za každou cenu, u mě leda vysloužila absolutní nepochopení, zklamání a hlavně pocit velké ztráty času. ()

hellstruck

Film o holce, jejíž "drsnost" spočívá v tom, že spí se vším co se hne, a v hojném používání slov "shit", "fuck", "man". Bohužel je to docela dost vypovídající o dnešní mladé generaci. Z Claire jsem měla dojem, že je to spíše kluk s dlouhýma vlasama a se svým ostýchavým kamarádem Henrym si vyměnili role - ten byl mimochodem jediným záchranným člunem celého filmu, jinak to jde ke dnu.. Příběh je takřka o ničem, takže jediné co může divák dělat je zamilovat si postavy - jenže s takovým pozérským přístupem se lze vyrovnat horko těžko, alespon u Claire. Ta "holka" je prostě nesnesitelná. Jinak mi ale imponuje Henry se svou roztomile podivnou náturou (a ty modré vlasy!!), škoda, že nedostal víc prostoru. Ne, vlastně škoda, že to celé nebylo o něm.. ()

Aljak

Doterajšie hodnotenia tohto filmu na CSFD neboli veľmi vábivé, ale aj tak som bol zvedavý. No musím povedať, že to vôbec nebolo až také podpriemerné ako mnohí tvrdia. Samozrejme to nebolo nič prevratné, ale za mňa jemný nadpriemer. Príbeh o nezávislej rebelke Claire a jej hanblivého slušného kamaráta Henryho bol naozaj dobrý, len trochu ten potenciál pokrivkával a ako náhle to nabralo nejaké určité smerovanie, za každým sa to nejako ubralo zase inou cestou. A na záver napokon sa stalo to, čo každý čakal - takže to bola tiež veľká škoda, lebo sa to iste dalo uzavrieť aj nejako rozumnejšie, alebo tu by nezaškodilo aj keby záver bol nejaký neurčitý. No a ešte na záver musím povedať, že som rád že Claire hrala sympatická Tatiana Maslany a že zase tam netlačili zase nejakú Selenu Gomez alebo Vanessu Hudgens. ()