Keď sa Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) spoznali, boli ich vzájomné city naozaj veľmi silné. Ale o desať rokov neskôr a s dvoma deťmi na krku by ich láska potrebovala trochu nakopnúť. Aby obnovili vášeň v ich vzťahu, rozhodnú sa nakrútiť video, v ktorom počas neprerušovaného trojhodinového nakrúcania vyskúšajú všetky polohy z knihy o sexe. Prečo nie, zdá sa to byť skvelý nápad. Až do momentu, keď zistia, že ich najsúkromnejšia nahrávka už akosi nie je súkromná. V stávke je ich povesť a veľmi dobre si uvedomujú, že stačí jedno kliknutie a budú obnažení pred celým svetom- a to doslova! (TV Markíza)

Frajer42

Stáhl jsem si verzi, kterou nějaký nadšenec natočil v kině, protože u komedie na dokonalý 1080p obraz sere pes. Bylo na první pohled poznat, že chlapec už má s podobným pirátstvím hromadu zkušeností a obraz byl více než dostačující. Bohužel, z kina byl i zvuk. Zvuk byl taky dobrý, ale bylo slyšet i hromadu neustále se smějících retardů, což mi hodně vadilo. Smáli se i v situacích, které nebyly absolutně vtipné. Každopádně, pár situací, kdy jsem rozpohyboval bránici já, tam rozhodně bylo. Nebylo jich mnoho, ale na základě zdejších kritických komentářů jsem očekával skutečně nejhorší a vůbec by mě nenapadlo, že se párkrát usměji. V další řadě mě extrémně iritovalo, že jsem si prakticky celou stopáž připadal, jak někde v jablečném sadu. Cameron Diaz je sexy čtyřicátnice, která se neustále pokouší hrát někoho mnohem mladšího. Tady jí to docela seklo. Segela nemám rád. Děj je jednoduchý. Asi polovina filmu je o páření a druhá polovina o napravování škod vzniklých pářením. Čekal jsem rozhodně větší průser. Koukat se na to dalo. Lepší 2 *. ()

kaylin

Klasická blbá americká komedie současné doby. Celkem zajímavý námět, z kterého by se dalo něco vykřesat, ale ono je to všechno děsně unylé, ležérní a bez snahy alespoň trochu překvapit, nebo dokonce šokovat. Pár záběrů na pozadí Cameron a na její prosvítající bradavky ujdou, ale co zbytek filmu? Klasická moralita, kde herci moc kecají. Jason Segel to nezachraňuje, jediný, kdo to trochu zachránil, byl Rob Corddry, který se omezuje na slovní humor, což mu sedí více. ()

ABLABLABLA

Opět případ, který se poslední dobou opakuje u řady komedií z americké produkce - trailer naláká na úplně úžasný film, ale ve skutečnosti, to, co v něm bylo, bylo to jediné úžasné z celého filmu a zbytek stál za starou belu. Např. si vzpomenu Ted nebo Neighbors, i když tyhle byly aspoň na ty 3*. Tohle byla jedna dlouhá nezáživná podívaná na nahou prdelku Diazky a nahý zadek Jasona s asi dvěma dobrými místy jako když se vloupali do centrály youporn. 1,5* ()

Patw

U filmu Sex Tape jsem se bavil a občas se i nahlas zasmál. Od tohoto filmu jsem ani nic nečekal a mile mě to překvapilo. Jediné co mi na filmu vadilo byla až zbytečně dlouhá část s hercem Robem Lowem, který mi v tomto snímku nebyl vůbec sympatický. Sex Tape je jen další z mnoha nedotažených komedií. ()

claudel

Lepší a vtipnější než Sousedi, ale žádná sláva. Začátek zábavný, pak už je to směsice trochu povedených, téměře nepovedených a nepovedených scén, z nichž některé jsou nadbytečně dlouhé. Dalo se na to dívat, když ještě srovnám se Sousedy, tak pár Segel-Diaz je mnohem přirozenější a uvěřitelnější než Rogen-Byrne. Sečteno a podtrženo, letos mi chybí kvalitní komedie typu Millerovi na tripu. Američani, běžte se poučit do Francie a Německa, jak se točí vtipné komedie. ()

• Cameron Diaz (Annie) si svým výkonem vysloužila nominaci na filmovou anticenu Zlatá malina. (DJMaroko)
  • Telefónne číslo volajúceho je zobrazené ako 310-760-7511 namiesto zvyčajnej predvoľby 555. (Crybaby)
  • Všechna počítačová zařízení z filmu pochází od firmy Apple. (URBAN)