Joséphine, která brzy oslaví třicáté narozeniny, stále ještě nepotkala muže svých snů. A tak si vymyslí imaginární vztah s bohatým brazilským chirurgem, který ji požádal o ruku. Tahle (drobná) lež ji vrhne do víru ztřeštěných dobrodružství. Joséphine nenávidí svou práci, velký zadek i ženatého přítele. A taky už má po krk neustálého nátlaku ze strany rodičů i dokonalé sestry, kteří jsou přesvědčeni, že má ve třiceti letech nejvyšší čas na vdávání. Takže když její sestra oznámí své vlastní zasnoubení, Joséphine propadne chvilkovému zoufalství a bezmyšlenkovitě vyhrkne, že je také zasnoubená s úžasným brazilským milionářem! Následky této (malé) nevinné lži jsou však pro ni fatální. Přijde o práci i byt a musí se tajně skrývat v Paříži. Joséphine, která se rázem ocitne ve víru naprosto ztřeštěných dobrodružství, alespoň konečně dostane šanci najít opravdovou lásku. (HBO Europe)

Mitsouko odpad!

Odpad! Francúzska komédia, trapná od úplného začiatku. Biedne dialógy, herecké výkony pod bodom mrazu, zápletku by lepšie vymyslel môj senilný pes. A čo ten vycpaný zadok? To vážne? A ten teplý černoch??? I don't want to live on this planet anymore! Bože a teraz vidím, že ono to má aj pokračovanie :-O Joséphine s'arrondit (Jožka sa nám zaguľatila). Takže fest francúzska Bridget Jones'baby. ()

studentice

Hvězdička za krásnou francouzštinu. Konec filmu od počátku předvídatelný, nevtipný, plno nereálných scén a především hlavní představitelka mi byla velmi nesympatická. Bylo mi za ní často velmi trapno. Těšila jsem se na francouzskou obdobu Bridget Jonesovou, ale Josephine ji nesahala ani po kotníky. Tohle se opravdu nepovedlo. ()

kocik1

Ve světě frčí móda velkých zadků a jako reklamka na to, jak vypadá takové vycpané pozadí v reálu, je tahle francouzská movie celkem fajn. Pokud ale o plastice neuvažujete a soustředíte se jen na film, musím konstatovat, že dívat se na to dá, ale díky několika trapnostem, kdy se za hrdinku stydí i divačka ohánějící se u sledování televize žehličkou, to současné hodnocení 50% nepřekročí. ()

brumbrum odpad!

Film zacal debilne a pokracoval debilne. Rozhodujuci moment nastal, ked na scenu vstupil teply cernoch: presne toto tam este totiz chybalo k dokonalosti - k chybajucej pointe, primitivnemu pribehu, nehereckych nehercoch, imbecilnych dialogoch a dalsich kvalitach. Zastavene, vymazane, cista sracka. Presne na toto je vhodne si ponechat do kategoriu ODPAD :-D! ()

hous.enka

Francouzská variace na mladší (anebo to jen já stárnu?) Bridget Jonesovou se mi líbila. Sice ke konci už Joséphine docházel dech, ale celá ta úvodní část s výletem do Brazílie a sličným chirurgem Marcellem mě úplně dostala. Kdybych půlku filmu nemusela koukat na vycpaný (k tomuhle závěru jsem dospěla po osmdesáti minutách a různých úhlech a nasvícení) zadek titulní herečky, bylo by to lepší. A stejně tak si troufám tvrdit, že cílovou skupinu tohohle filmu nebude zajímat, že Joséphine nenosí do deště ani deštník, ani podprsenku. ()