Davies182

Alfred děsivě zmutoval, ale neva. Sam Liu je u pilotu sakra znát: akce, akce, akce (zpomalovačky plus ta parádní choreografie a nápady!). Mírně přestřelená, často až fantasmagorická linie vyprávění zatím ničemu nevadí, bezproblémově je potom kupodivu stravitelná i zvláštní verze jindy hnusné 3D animace. Nečekal jsem takovou jednohubkovou pecku, tohle bude zajímavé sledovat! ()

JohnnyD

Batman The Animated Series bol revolúciou v animovaných seriáloch a ostatné batmanovské seriály viac menej opakovali koncept BTAS s väčším či menším zameraním na detského diváka. Ďalšou revolúciou bol Batman The Brave and the Bold, ktorý sa od tohto konceptu radikálne odklonil a naservíroval zdanlivo seriál pre najmenším, no s neopakovateľným "meta" humorom vychádzajúcom z campy štylizácie seriálu. Po troch sériách bol seriál zrušený s tým, že ten istý tím tvorcov pripraví nový seriál - Beware the Batman. Nuž máme to tu a nemôžem sa zbaviť sklamania, že sme sa evolučne vrátili o desať rokov dozadu. Jemné inovácie sú ok (digitál ma neirituje a nemám nič ani proti akčnému Alfredovi) a teší ma dôraz na neznámych záporákov, no inak je to korektná rutina najhrubšieho zrna a po seriále (BTBATB), ktorý menil pravidlá a každým dielom prekvapoval, sme opäť so svete šablón. ()

Caszidy

V podstatě jsem ochotný se podepsat pod to co napsal ve svém komentáři JohnnyD. Beware the Batman dobře vystihnul. Animace pro mne nebyla takový šok, jako při prvním zhlédnutí Green Lantern The Animated Series. Holt jsem právě asi "díky Zelené lucerně" otupěl, nicméně to nic nemění na faktu, že na klasickou animaci nedám dopustit a doufám, že se tahle CGI/3D vlna přežene a nebude mít trvalé následky. Seriál samotný vystihnul, jak už jsem říkal JohnnyD, tudíž odkazuji na jeho komentář. Uvidíme co další díly. ()

jh666

Superhrdiny a Batmana zvášť mám opravdu rád, ale tohle nedávám. Animace nic moc. Tím nemyslím, že je digitální, u Green Lanterna se mi hodně líbila, ale tady mi přijde o úroveň horší. Navíc i stylizace jednotlivých postav. Batmanova maska na mě působí strašně divně a nepřirozeně a Alfréda si na první pohled spletete s Lexem Luthorem. To vše bych ale odpustil, kdyby příběh byl zajímavý napínavý nebo alespoň zábavný. To se však nestalo. 40 % ()

liquido26

Hodnocení jsem si schoval až po dokoukání celé první (a bohužel zároveň i poslední série). Přestože bych mnohem radši koukal třeba na další sérii Batman the Brave and the Bold, tak mě ani tento animák nezklamal. Prvních pár dílů mě trvalo než jsem se do toho dostal. Animace mi nevadila ani za mák. Nové pojetí s Batmanem, Katanou a Alfredem, jehož špionská minulost a akční stránka je nedílnou součástí většiny dílů mi přišlo zajímavé. Záporáci jsou z 90% neznámí nebo hodně málo využívaní v komiksech či filmech a seriálech (Anarky, Profesor Pyg, Mr. Toad, Magpie, Humpty Dumpty) a objeví se pár i těch známějších (Ras Al Ghul, Lady Shiva, Killer Croc, Deathstroke nebo Two Face). Epizody jsou většinou docela temné a realistické. No a celým seriálem se táhne dějová linka, takže díly na sebe více nebo méně navazují. Z mojí strany spokojenost. ()

PKD

Mým jednoznačným favoritem je skvěle fetišisticky oháklá Magpie ,,Shiny. Shiny´´. V comicsech byla většinou zajímavá, ale až tady mě opravdu bavila.:) A pak ještě prdle šáhlá postava, stvořená poprávu slavným, Alanem Grantem (mj. ještě Ventriloquist) Anarky. ()

Gogo333

Jako minulý rok TMNT, tak letos i Batman dostal novou animaci, nové protivníky a trochu pozměněné vedlejší postavy. A taky to není vůbec na škodu a seriálu to vůbec neublížilo. Určitě řadím mezi ty lepší seriály o Batmanovi. 75% ()

Locksmith

Vždy, když si myslím, že už snad podivnější animaci nelze vymyslet, bác - a někdo ji vymyslí. Dá se na to ale zvyknout a ostatní aspekty tohoto seriálu jsou překvapivě kvalitní. Za hlavní plus bych jednoznačně označil odklon od tradičních padouchů a zaměření na méně známé postavy Batmanova univerza. Děj jednotlivých dílů pěkně postupuje, užijeme si dost akce se souboji, na něž se dobře dívá, i jistá návaznost mezi jednotlivými díly tu je. Poněkud akčnějšího Alfreda jsem přešel lehkým povzdechnutím ve smyslu "kam to ten svět spěje", zato příchod Tatsu Yamashiro (AKA Katany) byl pro mne nejpříjemnějším překvapením celého seriálu - i když mám možná jistou výhodu v tom, že jsem se s touto u nás víceméně neznámou postavou při svých kulturních toulkách již několikrát setkal... ()

Knowho

Dost mě mrzí že tento seriál není dostatečně oceněn. Po několika verzích Jokerů, Riddlerů, Penguinů atd. přišel BTB s ne tak moc známými postavami jako třeba Tobias Whale nebo Professor Pig, což je dle mě hodně super. A ano sice tu jsou postavy jako R"as Al Ghul, Two-Face nebo Deathstroke ale zcela upřímně jejich části jsem si neskutečně užil. Anthony Ruivivar si zde Batmana zadaboval výtečně. A pokud by jste čekali, že Batmanovi bude dělat společníka některý z Robinů, budete na omylu-Batmanova společníka zde tentokrát dělá postava jménem Katana, kterou jsem si hodně užil. 26 epizod a příběh/y by mohl pokrýt klidně i 2-3 série. Animace je v celku fajn, avšak občas v pozadí zeje prázdnota a Gotham tak působí prázdně. Štve mě že seriál je neukončený, ikdyž je ihned zralý na 2. sérii. 9/10 ()

spawnxp

Batman: I am the justice... hmm... Akční Alfred... hmm.... Anarkiho "A"... hmm... Na animaci si člověk musí zvyknout... Ale je to Batman, žadná sra*ka ()

Da_reba odpad!

Toto nové spracovanie sa snaží upútať digitalnou 3D verziou animácie a to je hneď prvá chyba, ďalej predstavuje tonu nových charakterov, o ktorých nikdy nikto nepočul ktomu úplne prekrútený príbeh. Batman tu stráca svoje čaro temnoty, hocikto mu dá nafrak. Celé to je skrátka detinské a trápne. Oproti pôvodnému animovanému Batmanovy z 90-tych to je len trápna napodobenina. Zaslúžený odpad!!! ()

chevronman

No, do odpadu bych to neházel, jako někteří tady, ale že by to byla nějaká pecka, to se říct nedá. Tento Batman je prostě trochu jiný, animace, na kterou si prostě musí člověk zvyknout, je fajn a akce taky vypadají dobře, ale...co to PROBŮH udělali s Alfredem? A co ta nová "kočička", která si to tam nakráčela na konci pilotního dílu? A co ten Žabák? Byl bych mnohem raději za klasičtější nepřátele a klasičtější klaďasy. Třeba se to v dalších dílech zlepší, kdoví, ale tahle snaha o inovativnost Batmanovi neprospívá. ()