Angry Birds Toons

• Česko Angry Birds (viac)
Animovaný / Komédia / Rodinný
Fínsko, (2013–2016), 3 h 28 min (Minutáž: 2 min)

Tvorcovia:

Lauri Konttori

Angry Birds nemají na ostrově prasátek vůbec na růžích ustláno. Ruďák a jeho nebojácní kamarádi Chuck, Matilda, Bomba a Terence musí spojit síly, aby ochránili ptačí vejce i svou budoucnost před vychytralým plánem zlých prasátek! V ANGRY BIRDS TOONS ožívají postavy a dobrodružství z jedné z nejoblíbenějších her v dějinách a představí se v krátkých příbězích, které si užije celá rodina. (Bontonfilm)

Jara.Cimrman.jr

I já občas vyšlu prakem nějakého toho naštvaného opeřence směrem k opancéřovaným prasatům, ale "vtipné" pointy těchto minipříběhů mi nepřipadají zdaleka tak zábavné jako, když si holub krmí svého důchodce, kopačák čutne Beckhama z přímého kopu do vinglu nebo když si hraboš polní nacpe do své tlamičky orla skalního s celou rodinou. ()

Carol Pifková

Dobre, je to pre malé deti, to je každému jasné, príbehy nie sú nič extra ale mňa ako večné decko to baví, páči sa mi animácia a zatiaľ je môj obľúbenec Chuck. Uvidíme, či si to nerozmyslím a nevymením ho alebo či sa na seriál nevykašlem pretože ma to prestane baviť. Zatiaľ 4. ()

sskrblik

Finům se podařilo z minima vytěžit maximum. Důkazem toho jsou populární Angry Birds, ze kterého profitují dobré dva roky stále úspěšně. Je samozřejmě otázkou jak dlouho to bude trvat. Jejich pokusy např. Amazing Alex či Bad Piggies se nesetkaly s takovým ohlasem. Co se Tůns týče je to taková jednohubka. Animace potěší, ale nepředpokládám, že bych si do budoucna sjížděl všechny díly 2x nebo 3x dokola. Je to vlastně další takový bonus před celovečerním snímkem, který se dostane na filmové plátna asi za dlouho dobu, zda-li vůbec. Celkem nás čeká ještě pár desítek dílů, takže lze hodnotit pouze to co vyšlo. Prozatím zpřestření pro herní sérii, které si zábavou nezadá se hrou. ()

Potjoc

Když nějaká počítačová hra má i své vlastní televizní seriály či komiksy, nebo opačně, tak je to náznak komerce a úspěšnosti. Proto jsem to ze začátku odmítal, ale když jsem to náhodou viděl v TV na doporučení kamaráda, tak jsem si tento seriál v rámci Megamax oblíbil. Kresba je tradiční ruční animace, základní námět je jako bitva mezi Šmouly a Gargamelem, samotné příběhy jsou ve stylu jako významnější komiksy Kačera Donalda. Takže se mi to moc líbí v rámci Megamaxu. A to jsem hru ani nehrál. ()

Madsbender

Je to príjemne animované, celkom zábavné a pre deti absolútne postačujúce, ale to nevyvráti skutočnosť, že ide len o marketingový prívesok väčšieho brata. Ale to sa dalo očakávať, no nie? Okrem toho si nemyslím, že by sa pripravovaný film chystal vydať inou cestou, čo ale na druhú stranu znamená, že ma môže jedine prekvapiť. Každopádne tie 3 minútové príbehy sú tak akurát, a človek sa pri tom aj zasmeje. 65%? ()