Najt

8 série šla kvalitou rapidně dolů. Ona je natočená stále stejně jako ty předchozí a seriál se kvalitativně nezměnil, ale ubylo dramatu, zajímavosti, příběhu i postav a tím pádem toto všechno strhlo celkový dojem. Dokonce jsem chtěl hodnotit třemi hvězdami, jelikož jsem si myslel, že toto je finální řada seriálu a kdyby to takto skončilo, tak bych byl opravdu na*raný. Nicméně jsem pak zjistil, že celkové finále nebylo teď, ale bude až příště. Čeká nás totiž ještě 9 série a já se opravdu těším. A jelikož toto nebylo finále ale jen předkrm finále, můžu ohodnotit racionálně bez pachuti nevysvětleného konce, tudíž nestrhnu hvězdu za konec. To co jsem psal výše platí, série šla dolů, ale stále to je na solidní 4 kusy. A to prosím pěkně pravděpodobně ze všech 8 sérií hodnotím vůbec poprvé jinak než plným počtem. Takže se jedná opravdu o nehorázný počin a to, že této sérii hvězdičku ubírám mi vlastně vůbec nevadí, protože jak znám tvůrce, tak tohle je opravdu určitě jen rozjezd a příprava na finále. ()