Skupinka studentů různého sexuálního zaměření založila klub, ve kterém sdílí své pocity a zkušenosti. (oficiálny text distribútora)

IvcaSammet

Jeden z nejkrásnějších filmů s LGBT tématikou vůbec. Sice ten konec tak trošku zamrzel, čekala jsem, že se Kevin zachová jinak a závěr filmu bude ten nejlepší happy-end, jaký si člověk může představit ... Ale i přes to film opravdu miluju a troufám si říct, že je to opravdu jeden z nejlepších filmů vůbec. Je opravdu skvěle natočený a dokonale vyřešený ... Dokonce si myslím, že by se mohl stát takovým tím učebnicovým příkladem pro všechny, kteří jsou šikanovaní kvůli své orientaci ... Na jednoho se útočí velmi lehce, ale na skupinu si už jen tak někdo netroufne. Opravdu nádherný kousek, který bych doporučovala shlédnout naprosto všem. Uvažovala jsem dokonce nad nazváním tohoto filmu jako druhým nejlepším LGBT filmem vůbec, ale nakonec jen přes to zklamání z Kevinovy strany ho nechám jako jeden z nejlepších ... Protože já jsem tam ten Hollywoodský happy-end prostě moc chtěla ... ()

kaylin

Snímek o partě lidí, kteří to nemají v životě jednoduché. Jsou totiž jiní. Odlišují se na první pohled, anebo až na ten druhý. Buď jsou divní od pohledu, anebo jsou to kocouři, ale jsou teplí. S tímhle se dá žít, ale ani dnešní doba jim moc nepřeje. A co teprve na škole. Kdyby se tohle provalilo, bude to pořádný problém. Proto se dají dohromady v rámci geografického kroužku, který je samozřejmě jen zástěrkou. Ty vztahy se řeší celkem standardně, ale je to koukatelné, pokud nemáte předsudky. Jen to prostě není nic skvělého. Dobré ano. Jsem si jistý, že knižní předloha bude zajímavější. ()

tomeš

Přečtěte si knižní předlohu. Naštěstí divák lačnící po filmech s gay tematikou už nemusí být vděčný za každý film, který se objeví, a může si vybírat z mnoha kvalitních snímků. Mladý americký herec (!) Gary Entin bohužel v roli režiséra předložil debut, který by sice člověk chtěl pochválit kvůli důležitému tématu (např. šikana ve škole), ale opravdu to nejde: film je špatně napsaný, plný stokrát ohraných stereotypů (dějových i filmařských), chabě zahraný a navrch s děsivým soundtrackem. Tohle dílko v člověku nezanechá vůbec nic. Gary, we love you a lot, but not. ()

evulienka3

"To, že mi ľudia nerozumenjú, ešte neznamená, že ja nerozumiem im." Film od ktorého, niektorí ako tak čítam, veľa očakávali a nedostali to. Napodiv, ja som toho veľa nečakala a na vlastné počudovanie som dostala oveľa viac ako som si dokázala predstaviť. Malo to svoje slabé chvíľky, ale obsahová prepracovanosť bola takmer dokonalá a to u mňa prevalcovalo všetko. Veľká spokojnosť! ()

OnCal

Film je volnější adaptací stejnojmenné novely Brenta Hantingera z roku 2003, což je první ze série příběhů Russela Middlebrooka. Filmů na téma hledání vlastní identity je mnoho, tenhle rozhodně není nejlepší. Je to ale příjemná oddychovka bez vypjatých scén a v podstatě s happyendem, což nemusí být málo. ()