Malcom už má plné zuby svojho života. Jediný dôvod žiť mu dodáva metamfetamín. Vyzbrojený batohom plným zbraní a vyrobených výbušnín sa vydá do neďalekého obchodného centra, aby to tam riadne roztočil. Na ceste do jeho osobnej vojny sa zmení jeho život, ale aj osudy iných ľudí, ktorí sú na nesprávnom mieste v rovnakom čase. Medzi týchto ľudí patria teenager, ktorý vo voľnom čase fajčí trávu, domáca panička, ktorá už má najlepšie za sebou, chamtivý biznisman s túžbou zbohatnúť a úchyl trpiaci depresiami. (xzajox)

Richi007

Nečekal jsem od toho tolik. Velice zajímavé překvapení, že tak z obyčejného příběhu se dá udělat hodně. Pojetí o životě lidí jako jedinců doprovázeno vyprávěním hlavního hrdiny. Jen škoda, že to co rejža začal, tak nedokončil. Dát tomu větší tečku, bylo by to na pět hvězd. Samozřejmě za mě i velké plus za hudbu od Linkin Park (moje nejoblíbenější kapela no). ()

srolyma

To jsem si zase naběhl... A přitom to začalo tak nadějně! Týpek zastřelí matku, zapálí karavan, naloží do auta pár bouchaček a kanystrů a vyrazí se odreagovat směr obchoďák. Jo, jenže pak se film najednou začne motat kolem přemoudřelého nesympatického puberťáka, který má plnou hubu globalizace a pořád cituje pasáže z nějaký přitroublý knihy, a na to se snaží (pochopitelně že marně) sbalit vypatlanou kámošku. Když se tohle přetrpí, tak se zase na chvilku vrátíme k prvnímu týpkovi, který odpráskne pár poldů a v poklidu se zajde schovat do přilehlého parčíku. Ale tím nám jeho role v příběhu bohužel téměř končí, protože už tady zase opruzuje to puberťácký pako. Teď se zase z nějakého důvodu nechá sbalit vyšeptalou milfkou v motelu. No, ještě že je poměrně záhy konec. Pan režisér se patrně snažil o jakousi obžalobu něčeho. Konzumní společnosti, citové prázdnoty, prodejců smokingů, já nevím. Ale jo, ať si klidně žaluje, ale ne sakra u mě v obýváku. Já chtěl akci! ()

eMeMko

DJ Linkin Park ukazuje, že by měl zůstat spíše za mixážním pultem a nebo pokračovat v natáčení hudebních klipů své skupiny. To mu totiž jde velmi dobře. Převést však jeho cítění a styl do celovečerního filmu nebyl úplně dobrý nápad. Snímek je pojat dosti klipově, většina skladeb hraje úplně celá a do jejich rytmu probíhají scény. Jako by samotný film a děj stáli až na druhém místě za hudbou. Zápletka je slabá, herecké výkony průměrné, konec nemastný-neslaný a délka tak akorát. Na druhou stranu již zmíněný hudební doprovod nemá chybu a s ním jde ruku v ruce i perfektní kamera a střih. Úvodní záběr, který plynule přejde v crazy titulky prostě nemá chybu. Ve výsledku se tedy jedná o průměrný film, ale především o splněný sen pro Josepha Hahna. ()

Taron

Tohle je evidentně film, kterej není na jedno podívání... ale už po prvním shlédnutí mě je jasný, že to není o tom, že jde nějakej magor vystřílet obchoďák... film má mnohem hlubší myšlenky, jenom nám je režisér neservíruje pod nos, jak tomu bývá u většiny filmů... a pokud někdo chtěl akci jak se tady někde v komentářích píše, tak se má podívat na film, kterej má ve výčtu žánrů slovo 'akční'... ()

Wacoslav1

Tak jsem se k tomuto filmu s hudbou od mých oblíbených LP konečně dokopal, ale výsledek je rozpačitý. Jak tu píší jiní tak úvod je určitě povedenej a všechny pasáže s magorem Malcolmem mě bavili, ale jinak se to potom celý nějak zasekne a souhlasím, že jak je na scéně ten otravnej kluk co se snaží sbalit ještě víc otravnou holku tak je to na pěst. Snaha o nějaký filozofování vyznívá do prázdna a v průběhu děje až do takovýho nijakýho konce šel ten film už vesměs mimo mě a tak hudební složka je to jediný co tu opravdu funguje plus White Noise jedna z mých oblíbených skladeb. Hahn si tu určitě splnil svůj sen o celovečeráku, ale radši měl zůstat u klipů. Takhle z toho je jen potencionálně zajímavý film který jeho tvůrce neukočíroval.40% ()

• Jedná sa o prvý film, ku ktorému zložila hudbu kapela Linkin Park. Režisér Joseph Hahn je jej členom. Kapela pre soundtrack použila najmä staršie materiály a demá pôvodne určené pre ich piaty a šiesty štúdiový album (Living Things, The Hunting Party) a ich druhý remixový album (Recharged). Niektoré skladby sú ale ešte staršie, napríklad skladba "Ammosick" bola nahraná a napísaná už v roku 2007 pre album Minutes to Midnight. (AngelusCZ)