Vesmírny tábor slúži ako výcvikové centrum pre skupinu vyvolených mladých ľudí, ktorí využívajú svoje znalosti z oblasti vedy a astrofyziky na záchranu astronautov uviaznutých na Medzinárodnej vesmírnej stanici pri nečakanej nehode.
Jimmy Hawkins (Thomas Horn) už ako malý chlapec sníval o tom, že raz bude skúmať hviezdy a navštívi Medzinárodnú kozmickú stanicu, rovnako ako jeho otec, bývalý astronaut NASA, kapitán Andy Hawkins (Dermot Mulroney). Cestovanie vesmírom však nie je  žiadna detská hra, a preto majú Jimmyho rodičia vážne výhrady voči jeho hlbokej túžbe kráčať v stopách svojho otca. Po tom, ako si Jimmy tajne podá prihlášku na miesto na budúcom raketopláne, sa dozvie, že bol prijatý do prestížneho vesmírneho tábora, vedeného plukovníkom Royom Manleym (Josh Lucas).  Jimmy a tím teenagerov, nazývaných Bojovníci, tu začnú súperiť s konkurenčným tímom Titanov. Ocitnú sa len krôčik od prehry, keď zrazu Medzinárodná vesmírna stanica vyšle núdzový signál a traja astronauti na palube zostávajú opustení stovky kilometrov nad Zemou. Osudy bezmocných astronautov visia na vlásku, keď Jimmy a jeho tím vymyslia inovatívny záchranný plán, ktorý zaujme veliteľa Phillipsa (Danny Glover) a zároveň ponúka nové nádeje pre budúcnosť kozmického výskumu. (figliar)

FFilipCZ

Taková ta klasická přihlouplá kravinka s dětskými hlavními hrdiny, co většinou pouštějí na Disney channel. Tentokráte s vesmírnou tématikou. ()

jirkahorn

Celkem zbytečná jednohubka. Spíš jsem si pustil se zvědavostí, jak budou hrát někteří z herců, když si natáčení budou užívat, nikoliv pro honoráře. A mile mně překvapilo, když jsem zaznamenal dokonce i nějaký ten děj, především potom bylo překvapením, že takový děj už vůbec ne :-) V rámci žánru (rodinný, sci-fi) se z tohodle počinu nakonec vyklubal celkem průměrný snímek. Nicméně se nakonec rád přikloním k mírně nadprůměrnému hodnocení, protože je to sice jednohubka, ale celou hodinu a půl jsem měl na tváři takový ten spokojený naivní úsměv. No chlapi, řekněte sami, kdo z Vás by v dětství nechtěl být přesně na témže místě, jako zdejší "Space Warriors"? :-D ()

Pe4Ce22

Úsměvné béčko na které se překvapivě celkem dá koukat. Na jedno zkouknutí pobaví a nepotřebujete k němu moc mozkové kapacity, takže pokud potřebujete vypnout, tak proč ne. Na druhou stranu, pro vážného diváka, nebo i diváka který očekává "normální" film se tenhle kousek vůbec nehodí .. ()

• Film byl natočen ve Space Camp v Huntsville v Alabamě jako vzpomínka k příležitosti 43. výročí přistání Apolla 11 na Měsíci. (Jocker94)