Superman posedlý Lois Lanovou zrovna trénuje se Supergirl, když se dozví, že Brainiac zamířil na Metropolis. Nezastavitelný obrovský kolos. Brainiac definitivně prověří skutečnou sílu "muže z oceli". Obrovský nezastavitelný android na obzoru. Záhadná ohnivá koule se řítí přímo na Zemi. Nebojácná a překrásná reportérka, která udělá vše, aby získala svou reportáž. Pro Muže z oceli je to den jako každý jiný... jenže tentokrát se ke vší smůle stará o svou neposednou sestřenici Supergirl. Společně se musí postavit staronovému nepříteli Braniacovi, který kdysi zmenšil a uzavřel Kandor, hlavní město Kryptonu. Superman je rozhodnut v boji s Brainiacem zachránit nejen město, ale i celou planetu. (HBO Europe)

T2

Tržby za predaj DVD v USA $725,922 //počet predaných kusov 60,002║ Až nečakane vydarený dej, akcia a animácia. Tento počin sa pekne vytiahol, lebo predošlé animované pokusy pôsobili troška monotónne bez patričného nádychu a hĺbky tejto úžasnej hrdinskej mytológie. /95%/ ()

Shakers

Nemôžem si pomôcť ale pre mňa sú všetky tieto supermanské animáky na jedno kopyto. Príbeh je zaujímavý snáď v každom animáku a animácie je tiež dobrá, rovnako ako tu, ale aj v tomto Supermanovi dostane záporak na prdel tak ako vždy a Superman to s ťažkosťami vyhrá. Je to fajn. Je to vlastne hodne fajn, čo sa týka hlavného záporáka, ktorý sa zdá byt skutočne silný, ale nejaké emócie ako napr. u nového Batmana som tu nezaregistroval, čo je škoda, pretože je to zatiaľ stále o tom istom. Sedemdesiatpäť minút inak ubehne ako voda a pokiaľ nečakáte nič viac a len ďalšieho porazeného záporáka, tak sa je rozhodne na čo pozerať. 70% - 3* ()

vikino1

Poslední dobou žeru vše co ze super boyem souvisí, jenže tohle tak nějak postrádá štávu. Chápejte, animace jako taková špatná není, ale chybí mi tam aspoj jedna pořáná akce, záporák je sice zajímavéj ale poraženej tak nějak mimochodem. Prostě a jednoduše Public enemies, Doomsday nebo Apocalypse je o třídu lepší, celá JL o dvě. ()

Spiker01

Hned na začátek musím pochválit kvalitní animaci, která z mého pohledu snadno strčí všechny oblíbené manga seroše do kapsy. Nejsem fanouškem Supermana a tak pro mě tento animák měl působit jako seznámení s komiksovou předlohou. To se filmu, myslím si, daří dobře. Tento animák představuje všechno, co si od filmů podobného ražení představuji. U Warnerů by se měl inspirovat i Marvel, a ne práci přenechávat Asiatům a jejich děsné animaci -> Iron Man: Rise of Technovore, really? ... 90% ()

PKD

Pro mě dost osobní záležitost. Onu geniální 5dílnou minisérii, která v podstatě nastavila na 3roky dopředu, tón všech ´S´ sérií (včetně Supergirl;-) samozřejmě mám. Oproti předchozímu filmu též s Karou, mi zde vůbec nevadí opět mnoho změn. Hl.ta, že Kara je zde mnohem víc, než v předloze. Tak to mi nevadí vůbec. ()