Posolstvo bohov

• Československo Poselství bohů (viac)

Volně navazující pokračování snímku Vzpomínky na budoucnost opět rozviřuje odvážné teze Ericha von Dänikena. Je opět zaměřeno na teorii návštěv mimozemských civilizací na naší planetě hledání důkazů, které by měly tyto teze podpořit. Některé otázky se již podařilo vyřešit, ovšem je ještě dost těch, které opakovaně otevírají debaty a názorové střety. (Robbi)

Kosmik 1

Na stejné úrovni jako jednička, možná ještě o kapku lepší. Přítomnost pana Dänikena mě potěšila. Kéž bych mohl být na všech těch tajuplných místech jako on. Opět je nám předložena stejná teze a to návštěvy Bohů astronautů v naší dávné minulosti. Potěšily mne také další místa, které v jedničce nebyly. Na svou dobu velice působivý a nadčasový dokument příjemně koukatelný i v dnešní době. Zajímavé je i vysvětlení dilatace času a líbil se mi i závěrečný pokus. Mohu vřele doporučit milovníkům nevysvětlitelných záhad, kteří se nebojí odvážných myšlenek a těm kteří se nedokáží spokojit s jednoduchými vysvětleními minulosti. ()

Peytl odpad!

Jestli budu postupovat v podobném duchu, respektive navštěvovat podobné filmové, dokumentární a jinak brilantní skvosty, stanou se mé komentáře ještě fádnějšími než donedávna a budou se skládat převážně z výkřiků nevole a tří, čtyř vulgárních slov, které jsem zde odposlouchal, neb má bigotní výchova nepřála ani přízemním sprosťárnám, stejně jako masturbaci a dalším dehonestujícím píčovinám včetně ezoterických kydů páně Ericha von Onanena. Byl bych napsal něco na úrovni, něco co by bylo danému tématu bližší nejen formou, ale i intelektuálně, nechtěje tak urazit zdejší Aštary, ale neumím precizně v psané formě vystihnout zvuky australopitéka (inu ty třikrát proklaté citoslovce) a navíc mně můj dvanáct let mrtvý pes dal znamení ve formě špatného tv signálu, abych nepokoušel svými cynickými, exaktními žvásty TO mezi nebem a zemí. Takže jen slibované... děláte si z lidí kolosální prdel, kosmická hovada ? ()

honajz

Nesedla mi tam ta kabaretní hudba, ale jinak k roku vzniku slušný souhrn zajímavostí, které se dají vysvětlit jakkoliv, třeba příchodem a působením bohů z hvězd, a to po celém světě. Od té doby záhadných objevů přibylo, ale logicky zde nemohou být zaznamenané. Trochu mne mrzelo, že údajní odborníci jen potvrzovali Dänikenovy myšlenky, klidně mohla zaznít i vědecká vysvětlení své doby - třeba ta o oreopithecovi, kde se dodnes vědci hádají, jak ho klasifikovat a kam zařadit, protože se nehodí do žádné z linií. ()

esopesokeso odpad!

Tak tento výplach mozgu je vhodný akurát pre totálnych vypatlaných jedincoch!Stačí sa pozrieť na tunajšie vysoké hodnotenie tejto sračky a hneď kohosi napadne vytvoriť banku, ktorá ponúka 40% úrok v sporení chechtáčikoch.Stačila mi 2 minutová ukážka na jútubku Vyzkoušej si své nadpřirozené schopnosti a mal som dosť!Gratuľujem všetkým, čo tomuto nezmyslu uverili a považovali to za zázrak!Vedecky sa to dá vysvetliť tak, že teplo rúk zohrieva chladnejšie prostredie, a tým sa tvorí vánok, ktorý uvedie do pohybu daný predmet na hrote ihly. ()

Hellboy

Dokument navazující na Vzpomínky na budoucnost (1970) - za použití stejného přístupu a stejné hudbičky se Erich von Däniken snaží diváka přesvědčit, že některé monumenty nacházející se na Zemi byly vytvořeny mimozemšťany / za pomoci mimozemské technologie. Na 18. minutě je zmíněn slavný indiánský kmen Hopi. ()

• Letí-li člověk v kosmické raketě rychlostí světla dobu dlouhou 50 let, uplyne na naší planetě 420 000 let. (Terva)