Obdivuhodná Jiřina Bohdalová a její hosté v noblesním zábavném programu k 60. výročí začátku vysílání televize. Noblesní zábavný večer, kterým vyvrcholí letošní oslavy vzniku Československé televize. Těšit se můžeme nejen na velká hudební čísla, ale také na plejádu zajímavých hostů, které si pozvala legenda televizní a filmové tvorby Jiřina Bohdalová. Jako průvodkyně večera nás zavede do dávné i nedávné minulosti, do doby, kdy televize byla jenom jedna, pořadů bylo méně, ale dodnes na ně vzpomínáme. Tradiční humor a velké osobnosti, to je to, co dnes večer rozhodně nebude chybět. Vítejte v klubu přátel televize, nebudete litovat! (oficiálny text distribútora)

Paity

Oslava 60. narozenin televize u nás, prosím. Nemám s tím žádný problém. Ale udělat z toho estrádu, to se mi nezamlouvá ani trochu. ()

ostravak30

Pravda je, že každé vzpomínání hereckých, pěveckých nebo moderátorských legend je cenné. Galashow byla ale postavená na rychlo vzpomínkách, které způsobily, že pro televizní kamery někteří dostali prostor, jiní vůbec. Když televize slaví tak velký věk, 60 už je teda k pořádné oslavě, tak by si oslava zasloužila víc. Co třeba seriál vzpomínek? Nebo hned několik pořadů. Takhle to zůstalo na půli cesty, kdy se mluví přes sebe, historky jsou zmatené a kolikrát není jasné, co tím chtěl básník vlastně říct. I tak jsou ale některé archivní záběry opravdu zajímavé, škoda, že při takovém výročí se televize neblýskla víc. ()

otík

Jiřina Bohdalová si pozvala do tohoto vzpomínkově-hudebně-zábavného pořadu spoustu známých herců, moderátorů, hlasatelů či hlasatelek, zpěváků a dalších osobností, které vystupovali v televizi v její 60ti leté historii. Povídání a vzpomínání bylo velmi příjemné a místy i velmi vtipné, čím starší byl divák, tím více si mohl pořadu užít. Bohužel toto příjemné vzpomínání bylo často přerušeno písničkami, které sice zpívali mladší i starší zpěváci, ale často to byl nesmyslný mix hitů místo jedné pořádné písně. A písničky jsou tak strašně studiové, až běda. Zamrazí ale při písních Olympicu, kde ještě vystupuje dnes už zesnulý bubeník Milan Peroutka. Jinak ale nutno konstatovat, že se tento pořad ČT docela povedl a patří k tomu lepšímu, co se v poslední době na poli zábavy natočilo. Druhý díl už byl sestřihem toho, co se nevlezlo do prvního dílu a naštěstí příjemné povídání nepřerušovaly příšerné písničky, ale písničky z archivu, což se dalo vydržet. ČT se snažila ze svého Galashow pořadu vytěžit maximum, ale tento druhý díl už byl opravdu jen vycucán z prstu. ()