30 Seconds To Mars: Up in the Air

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2013, 9 min

Krátky hudobný video-klip skupiny "Thirty Seconds to Mars" s názvom Up in the Air (Vo vzduchu), ktorý vyšiel 19.04.2013. (metal.storm)

Falconica

Ten chlap má naprosto unikátní myšlenkový pochody, tak marťanský, že pro nás obyčejný smrtelníky je hrozně obtížný s nim držet tempo:-DD Ale stejně jako u všech klipů 30STM prostě i tady platí, že takovýhle filmový videoklipy prostě snad nikdo dneska netočí:-D A opět na začátku varování pro epileptiky, to mě pobavilo:-D ()

Emmmalie

Už dlho som nevidela tak skvelý a prepracovaný klip. Zaujal ma po každej stránke bol úžasný ani to neviem poriadne popísať, každý si to musí pozrieť sám a aj si to sám vysvetliť. Ale každopádne 30STM majú vždy perfektné klipy a tento nie je žiadnou výnimkou, ba naopak by som povedala že je jedným z naj. 1000% ()

Aluska88

Tak jako, co dodat, že:) Další z vybroušených, stylových klipů jedné z nejoriginálnějších kapel současnosti. V jedné člence obsazení jsem poznala Jordyn Wieber, jíž si pamatuju z Letní Olympiády v Londýně. Když jsem uslyšela její jméno, zděsila jsem se, kdo že další to nosí "to" jméno, které spustilo v celém světě šílenou mánii. "Víbr.":) ()

Pavlínka9

Tentokrát vybroušené obsazení, které si kapela 30STM dokáže bez problému zařídit, ale na to, že jsem na tento klip čekala neskutečně dlouhou dobu, seč se to zdá zvláštní, opravdu říkám - čekala jsem víc :) Ale i tak jsem z něj nadšená a překvapená :) Prostřihy s mnoha věcma naráz, zrychlené a zpomalené záběry, hořící symboly, perfektně vybroušený skok gymnastky, který je pro mě nejlepší částí klipu a nebo taky závěrečný pán na kole ;) To všechno je skvělé, ale ... Ale :) ()

Idoviren

Už dlouho jsem nebyla z klipu tak nadšená. Tolik barev, puntíků a zpomalovaček se ještě nikomu nepodařilo naskládat do jednoho videoklipu v tak perfektním seskupení, aby vám to vykouzlilo na tváři výraz naprostého úžasu. Já si nemůžu pomoct, ale když se na ten klip koukám, tak si musím v hlavě pořád dokola opakovat "Jako kdyby někdo vzal moje nejveselejší sny a udělal z nich zmrzlinu.". Tolik barev není snad ani ve šmoulím domečku... ()

• Singel Up in the Air je vôbec prvou hudobnou nahrávkou, ktorá sa dostala do vesmíru. Začiatkom marca 2013 putovala na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) na palube rakety SpaceX z floridského Mysu Canaveral. Spolu s ňou sa odviezlo vyše 500 kilogramov rôznych prístrojov a vybavenia pre posádku ISS. (Sufferer)
  • Video bolo uverejnené 19. apríla 2013 tesne po šiestej večer stredoeurópskeho času, a teda presne mesiac po vydaní tohto pilotného singla z albumu "Love, Lust, Faith and Dreams". (metal.storm)
  • Na konci klipu môžeme vidieť niekoľko zebier. V skutočnosti mali tvorcovia k dispozícii iba jednu, ktorú počítačovo "rozmnožili". (metal.storm)