Barry je protivný a krutý asociál, rozený problémista. Má tři nejlepší kámoše, kteří věří, že jediný způsob, jak se ho zbavit, je najít mu budoucí ženu. Když se Barry konečně potká s tou pravou, kamarádi s hrůzou zjišťují, že je jeho nastávající ještě horší než on. Bojovka začíná znovu - tihle dva nesmí zůstat spolu! (HBO Europe)

rikitiki

Nechutný hulvát si najde nechutnou hulvátku a přes lehké zaklopýtnutí je asi jasné, k čemu tohle povede. Ještě se tam vyskytne pár normálnějších kamarádů a pseudokrize přátelství, která je však překonána, protože nic ve svém životě nepotřebujete více, než přítele, který vás zamkne v zaprděném autě nebo vám zapálí chatu. Humor se odvíjí od dětinské prdící, zvracící taškařice. SHRNUTÍ: Vrána k vráně sedá…. V tomhle případě si společně sedly přímo do hnoje. ()

Aresko123 odpad!

OTRASNE! takto by sa dalo napisat motto tohto akoze filmu...... Ak sa vam zda smiesne ze 30 rocny debilko si prdne so svojou debilnou frajerkou v aute a spolocne sa smeju nad tym ze ostatny spolucestujuci sa dusia lebo im nejdu otvorit okna, tak je to film rovno pre vas. Boze toto je humor? Preboha co je na tom smiesne? To je naozaj svet taky degenerovany? Co je to tu za ludi ktory oznacia tuto debilinu za dobru komediu???? Co ste sa tu vsetci zblaznili??? Este jedna situacia : barry so svojou frajerkou sa smeju na tom ako v restauracii nenapadne hadzu ludom do tanierov a poharov kusky jedla... TO JE SMIESNE ???? Inak Barry mal byt asi taka nenapadna kopia toho chlapka z Parby v Las Vegas (este mu aj rovnaku bradu a tlstu postavu "ukradli") - fakt ubohe............ ()

kaylin

Nechutná blbá komedie, která mi neseděla, protože je to jen vývar z "Pařby ve Vegas", odkud byli převzati čtyři hrdinové. Vulgární ,ale ani trochu vtipné, nechutné a postavy, které prostě není možné si zamilovat. Tuhle komedii jsem si protrpěl i přes pár momentů, kdy jsem doufal, že přijde dobrý vtip. Přišel jen ucházející. Bylo jich i tak málo. Nikdy více. ()

CitySP

Co čekat od filmu který je v sekci komedie? Humor všeho druhu (většinou i fekálního:D) v tomto filmu nebere koncí. Jednoduchá vypínačka myšlenek, která místama dost pobaví. Nač hledat v každém filmu strhující akční konec, který je zakončen dojemnou scénou která vás rozpláče? Pro pobavení na večer celkem obstojný film :) ()

006.Trevelyan

Většinou nemám rád prdící komedie, ale tahle mi sedla. Prdí se hodně, ale ještě nejsou naházené zdi... Každý jsme jiný a Barry je bohužel blázen a showman. Hodně lidí zamrzne rozumově ve dvanácti a Barry měl to štestí, že s ním v těch dvanácti byla aspoň sranda. Rozmazlený třicetiltý frajer je podstatně horší :-) Dabing je taktéž dobrý, obzvláště "pičunda" je hodná zapamatování. S herci problém nemám, naopak přítelkyně je fajn, nemůže vypadat jako modelka a prdět u toho, to by nebylo ono. Tak nebuďte pičundy a na chvilku se uvolněte a užijte si to. ()

• Natáčení probíhalo v Los Angeles ve státě Kalifornia. (Terva)