Barry je protivný a krutý asociál, rozený problémista. Má tři nejlepší kámoše, kteří věří, že jediný způsob, jak se ho zbavit, je najít mu budoucí ženu. Když se Barry konečně potká s tou pravou, kamarádi s hrůzou zjišťují, že je jeho nastávající ještě horší než on. Bojovka začíná znovu - tihle dva nesmí zůstat spolu! (HBO Europe)

CitySP

Co čekat od filmu který je v sekci komedie? Humor všeho druhu (většinou i fekálního:D) v tomto filmu nebere koncí. Jednoduchá vypínačka myšlenek, která místama dost pobaví. Nač hledat v každém filmu strhující akční konec, který je zakončen dojemnou scénou která vás rozpláče? Pro pobavení na večer celkem obstojný film :) ()

6thSun

Tyler Labine nemá moc štěstí na opravdu dobré filmy. Jeho komediální potenciál je tentokrát znásilněn scénáristou (jisté je, že žena by tohle nikdy nenapsala), který se rozhodl povýšit voplzlost na druhou. Asi do půlky mu to slušně vychází, pak se ale zaplete do chuchvalce nesmyslného moralizování a je po srandě. ()

Olík

A to to přitom nezačalo úplně špatně........sice bylo hned podle pár prvních záběrů jasné, že druhorodička Rob Pearlstein bude spíše než k diskuzi o kvalitní knize inklinovat k asociálnímu humoru, ale start byl v pohodě doprovázený občasným slušných vtipem. Pak ale Harry potkal Sally (tedy Barry Melanii) a prdění, krkání, zvracení a pičundování nabralo na intenzitě.......a bylo vymalováno. Laciné, nízké, stoka.....tedy nic proti lacinosti, ale musí se s ní umět zacházet, což rozhodně není tento případ. ()

kaylin

Nechutná blbá komedie, která mi neseděla, protože je to jen vývar z "Pařby ve Vegas", odkud byli převzati čtyři hrdinové. Vulgární ,ale ani trochu vtipné, nechutné a postavy, které prostě není možné si zamilovat. Tuhle komedii jsem si protrpěl i přes pár momentů, kdy jsem doufal, že přijde dobrý vtip. Přišel jen ucházející. Bylo jich i tak málo. Nikdy více. ()

006.Trevelyan

Většinou nemám rád prdící komedie, ale tahle mi sedla. Prdí se hodně, ale ještě nejsou naházené zdi... Každý jsme jiný a Barry je bohužel blázen a showman. Hodně lidí zamrzne rozumově ve dvanácti a Barry měl to štestí, že s ním v těch dvanácti byla aspoň sranda. Rozmazlený třicetiltý frajer je podstatně horší :-) Dabing je taktéž dobrý, obzvláště "pičunda" je hodná zapamatování. S herci problém nemám, naopak přítelkyně je fajn, nemůže vypadat jako modelka a prdět u toho, to by nebylo ono. Tak nebuďte pičundy a na chvilku se uvolněte a užijte si to. ()

• Natáčení probíhalo v Los Angeles ve státě Kalifornia. (Terva)