Jáma

(TV film)

Bakalářská povídka o vzpomínce na mládí, v níž dostává romantické hledání pokladu nečekaně historické souvislosti. (oficiálny text distribútora)

rakovnik

Špičkování mezi kamarády má sice slušný potenciál, mně ale až na pointu (ale co tam bylo?) nebavilo. Snad to bylo i tím, že jedinou slušně hrající postavou byla Stella Zázvorková. Mladého Hádka bych málem nepoznal, ale ani on ještě neoslnil a Němec Skopečka jakbysmet. ()

ostravak30

Skoro bych nevěřil, že se něco podobného může stát, tím spíš ten závěr s tím stanem. Herecké výkony hlavně mladých herců jsou trochu nevěrohodné. ()

IvcaSammet

Jáma je snad moje nejoblíbenější bakalářská povídka. Příběhy o pomstě mě vždycky bavily a vždycky jsem si jejich sledování užívala. A Jáma není výjimkou. Tuto povídku jsem měla ráda už od prvního shlédnutí, což bylo v době, kdy jsem ještě ani netušila, kdo Kryštof Hádek je, takže to určitě není čistě jeho zásluha. I když je pravda, že teď jsem jeho přítomností velmi potěšená a jsem ráda, že je součástí zrovna této povídky. Moc nechápu tak nízké hodnocení, protože za mě je to jednoznačně za všech pět! ()