Reklama

Reklama

Starý mlýn

  • Česko Ve starém mlýně (viac)
všetky plagáty
Animovaný / Krátkometrážny / Rodinný / Hudobný
USA, 1937, 9 min

Réžia:

Wilfred Jackson

Hudba:

Leigh Harline

Obsahy(1)

Oscarový film - Starý mlýn - nás zavede do opuštěného větrného mlýna, který se stal v bouřlivé noci útulkem ptáků, myší, sovy a dalších zvířátek. (oficiálny text distribútora)

Recenzie (11)

mimi930 

všetky recenzie užívateľa

Ukážka harmónie a disharmónie v starom mlyne a jeho okolí. Animačne veľmi pekné a milo spracované, o tom žiadna námietka. Ale obsahovo je to viac-menej plejáda animačných schopností a zručností tvorcov. Neviem si predstaviť, že by tento kraťas zaujal deti. Myšlienka je to pekná, to áno, ale na zaujatie dieťaťa málo akčná či vtipná. To ale nijak neberie na hodnote a kráse filmu. Je to proste klasika. ()

Stanislaus 

všetky recenzie užívateľa

Tak této krátké disneyovce nemám absolutně co vytknout - je zde pěkný příběh, samotná animace je naprosto úžasná a celé je to dobře prostříhané a místy i pěkně děsivé. ()

Reklama

dopitak 

všetky recenzie užívateľa

Skvělý jsou žáby. Jinak taková miloučká vsuvka mezi vážné témata. Ačkoliv vichřice je pro trouchnivějící budovu téma více než vážné. Cvrčci, cvrkejte, cikády křičte. ()

Galéria (5)

Zaujímavosti (1)

  • Během natáčení snímku byly vyzkoušeny pokročilé animační techniky. Poprvné byly použity takzvané multiplane kamery a 3dimenzionální rotace v detailních záběrech objektů. (Terva)

Reklama

Reklama