Po vraždě svých rodičů je dospívající vlkodlak Cayden nucen bezcílně bloudit světem. V odlehlém horském městečku Lupine Ridge narazí na sobě podobné jedince, včetně krásné Angeliny... Když se oblíbený student střední školy Cayden Richards probudí z děsivé noční můry, zjistí, že to nebyl žádný sen... Mění se totiž v cosi podlého, nepředvídatelného a divokého. Cayden, který je po vraždě svých rodičů nucen bezcílně bloudit světem, se pokusí dobrat pravdy o tom, kým skutečně je. V odlehlém horském městečku Lupine Ridge narazí na sobě podobné jedince, včetně krásné mladé Angeliny, která je lapená mezi dvěma starověkými klany "vlkodlaků". A když Cayden konečně odhalí šokující pravdu o svém původu, uvědomí si, že existuje jen jediný způsob, jak ženu svého srdce zachránit - strašlivý boj na život a na smrt se silami ještě zlověstnějšími, než si kdy dovedl představit. (HBO Europe)

kaylin

Herecky se jedná o snímek, který je poměrně přístupný a dá se snést. Hororový v podstatě vůbec není, o to očividně moc nešlo. Co se ale jednotlivých postav týká, byli vybráni celkem zajímaví herci, a to včetně Lucase Tilla, Stephena McHattieho a Jasona Momoy. Ty charaktery sice nejsou až tak dobře napsané, ale určitě jsou snesitelné a dá se s nimi ten film přežít. ()

maddy odpad!

Že to ešte niekoho baví! Jeden by čakal, že „Twilight vlna“ už dávno odznela a nikto sa nebude pokúšať o nič podobné. Ale kdeže, niekto zaspal dobu a chcel by prekvapiť akýmsi „televíznym Twilightom“, avšak tento krát výhradne s vlkolakmi. Akurát je to ešte tisíc krát lacnejšie, dementnejšie, naivnejšie a otravnejšie (áno, aj také niečo je možné). Už z toho jednoduchučkého názvu sa dalo čakať, že to nebude mať žiadne ambície, ale natočiť takúto mizériu?! Masky sú otrasné, takmer ako po domácky vyrobené a vlkolaci skôr ako príšery pripomínajú odrastenejších plyšových medvedíkov, do toho občas to najlacnejšie CGI, kde aj jazda na motorke pôsobí tak, že keby ste si ju natočili doma na záhrade tak vyzerá dôveryhodnejšie a to ani nespomínam tých pár súbojov s úplne primitívnou choreografiou scén. Ani sa nečudujem, že nikto z hercov sa neunúval výraznejšie snažiť. Vynikne akurát Momoa a aj to len svojou maskulatúrov oproti tým puberiatkov. A toto slogan láka na film „od scenáristu X-menov“! To je najväčšie „wtf“, pretože takto neprirodzené, naivné debatky medzi postavami nebadať ani v produkcii od Asylum. To musel scenárista pri X-menoch dopisovať do scenára jedine citoslovcia alebo podstúpiť za tie roky minimálne štyri lobotómie. Jedine čo je prekvapivo fajn je kamera, ale to je veľmi chabá záplata na takej zbytočnosti akými sú Wolves. Tak amatérsky spracované, že to je takmer na úrovni lacných, celovečerných porno filmov, akurát vo Wolves sa nešukalo, našťastie .. aj keď to je možno to jediné čo film mohlo ako tak zachrániť. No v tomto podaní to neviem načo a hlavne pre koho vzniklo. CELKOVO: 0,5* (1/10) ()

MickeyStuma

Velmi slabý odvar dalšího teenagerovského vlkodlačího příběhu o zjišťování své pravé identity a záchrany dívky svých snů před spáry bezcitných vlkodlaků. Vypadá na další snímek využívající současné popularity takovýchto filmů, ale bohužel díky své jednoduchosti a levnosti nemá čím zaujmout a nadchnout. Plytký příběh bez patřičné sounáležitosti a (snad) ani bez očekávané romance. Ke konci to sice trochu zachraňuje finální souboj, ale pecka to rozhodně není. Sem tam při rvačkách krev vystříkne, jenomže ani to jistou ponurost nijak nezachrání. A co se týče masek, také žádná výhra. Inu, pro velmi mladé diváky postačující, pro ostatní nelze jinak než doporučit se poohlédnout po něčem daleko lepším. ()

korbitch22

Náhodou super béčko, které si jasně místy dělá prdel z Twajlajtu.Upíři totiž šukaj až po svatbě, ale Vlkodlaci si jednou prohoděj dvě věty, zjistěj, že jsou čistokrevný, projdou se v poli a už ve stodole na slámě šukaj jako králíci.Hlavní hrdina byl sice enormně nesympatický gay s debilním účesem, ale jeho protějšek byl kurevsky sexy, Momoa je naprosto skvělej, efekty výborný, krve jak z vola, akce dost a Stephen McHattie je prostě nejcharismatější ''neznámý'' herec na světě.Co na tom, že scénář je tuna předvídatelných klišé (spoiler: že je adoptovanej mi došlo asi po dvou minutách :D ) , že hlavní hrdina je bůzna, že je to celé roztomile nablblé, když se to kurva jasně nebere vůbec vážně.Pro mě jasně super oddychovka, která si sama ze sebe umí udělat srandu, jenže vy to asi nevidíte.Mnohem lepší, než letošní další ptákovina Wolfcop.Za mě teda 59ˇ. ()

Malarkey

Doupě vlků je snad i lepší jak celý Stmívání. Lucas Till je sice buzna neuvěřitelná, ale Jason Momoa jako jeho protivník to naprosto luxusně vynahrazuje svojí démoničností. Sympatické taky je, že David Hayter si celý ten příběh napsal sám a neinspiroval se nějakou knihou, což je u americké fantasy až s podivem. ()

• Režiséra druhého natáčecího štábu na filmu dělal Bradley James Allan, v závěrečných titulcích uvedený pod jménem Brad Allan. (Rominator)
  • Natáčelo se v kanadském městě Toronto v provincii Ontario. (Terva)
  • Približne v 5. minúte si Till siahne na hlavu po strihu vždy inou rukou. (Johnny.ARN)